In The Darkness
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Őrület - 1794 Tele

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Eli
Admin
Eli


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 03.

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptySzer. Ápr. 22, 2020 12:47 am


My farher, my love, my master
"A fájdalom, a veszteség és végül az elhagyatottság külön-külön is kegyetlen hajcsárok, együtt pedig csaknem elviselhetetlen pusztítóvá válnak."
[Only admins are allowed to see this image]1794 tele

Vissza idézem a tombolást, nem akarattal hanem mert a vér szaga az összes vértől tocsogó fülledt emléket felhozza bennem. Megőrülök a három kis kortyba mert többet akarok, de képtelen vagyok mást tenni mint a szavának engedelmesen szinte csak a számat nedvesíteni a vérrel.
Ismét semmi válasz, mindegy, hogy milyen kérdést teszek fel állandóan ellenállásba ütközök. És csodálkozik, hogy állandóan megszökök tőle. Felsikítok tehetetlenségemben és össze szedve egy kis erőt kísérlek meg egy szabadulást, de túl erős karjai megakadályoznak ebben. Tényleg úgy érzem magamat mint egy hisztis kölyök akit lefognak mert hiába kapálózom és mindegy mivel próbálkozom lehetetlennek tűnik, hogy változzon a helyzet.
Szemfogaim fájdalmasan mélyednek alsó ajkamba, ahogyan feladva újra eleget teszek a parancsnak, s egyre inkább erősödik bennem az érzés, hogy szét akarok tépni valamit... vagy valakit. Például azt a kis kuporgó libát a szoba másik végében, aki azonnal megnyikkant, ahogyan észlelte próbálkozásomat a szabadulásra. Pedig eddig eszembe sem jutott.
Hátra billentem a fejemet és arcomat a nyakának hajlatába fordítom úgy belemélyeszteném a fogaimat, annyira közel van és legalább egy vágyam teljesülne.
- Mondd, hogy te is vágysz rá. A vérfürdőre a mámorra amit jelent. - Suttogom a nyakába.- Eltelve testben és energiába egymásnak esni, nincs ahhoz fogható érzés. Mondd, hogy te is tudod, hogy legalább egy kicsit is érted... - A nyelvemet kidugva megnyalom a nyakának hajlatát. Nem merem megtenni sokkal jobban elvette már az éjszaka folyamán sőt a napok folyamán a szabad akaratomat annál, hogy merjem.
- Veled akarom, csak veled.- Megélni látni őt egy kicsit kontroll nélkül és nem azért mert éppen ideges hanem felszabadult. - Sosem láttalak igazán felszabadultnak, így mi értelme van a hosszú életnek? Mindig fegyelmezetten...- Dühösnek persze már igen, de igazán gondatlannak azzal a tudattal, hogy bármit megtehet még nem láttam. Fogam finoman a bőrét karcolja nem sebezve, nyelvem végig fut rajta a kapcsolatunk jelenlegi dinamikája számomra eléggé fárasztó és kicsit sem alakul kedvezően.




[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Magnus

Magnus


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2019. Aug. 23.
Tartózkodási hely : New York

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptySzer. Ápr. 22, 2020 1:16 am



Elisabethnek

[Only admins are allowed to see this image]
Nem lesz egy hamar eleresztve. A cél, hogy uralkodjon magán. Épp ésszel és kontrollal van rá szükségem. Bár megvan a B, C, D… és Z tervem is, ha ő nem működne.
-Reméltem, hogy ezt nem kapod tőlem örökül, inkább az enyémhez hasonló képességek fejlődnek benned… de úgy tűnik, már emberként is meglehetett ez benned.. – Vallom meg neki. Való igaz, hogy tudom mit érez, nem csak a kötelékünk miatt. Hanem mert, én is így érzek. Kontroll a lelke mindennek. Ám a mi fajtánknak nehéz, mi a vámpírok között is külön vagyunk számolva. Veszettek vagyunk mind. Szorosan fogom és nem eresztem el. Persze, tombolni, vérmámorban úszni. Ám a józan ész visszaránt. Elfogy az élelem előbb vagy utóbb. Irtottam már ki városokat. Tudom milyen gyorsan és pazarlóan tudok magam is bánni az étellel. Fogalma sincsen neki arról, hogy mekkora önuralom kell nekem most is!
-Fegyelem és kontroll. Ez a kulcsa a hosszú életnek. Elizabeth. Én megéltem azt, hogy elfogyott az élelem. Éheztem. te még az igazi éhezést nem tapasztaltad meg… - Suttogom vissza neki és ajkaihoz emelem a kupát.
Nem is fog látni úgy, sohasem. Ami hatalmat és tekintélyt kiépítettem magamnak egy pillanat alatt dőlne dugába. nem engedhetem ezt meg. A Tanácsba vágyom. Valódi hatalmat a kezeim közé. Azt pedig kontrollt vesztve nem tehetem meg és nem is szerezhetem meg.
-Ennél sokkal hatalmasabb dolgokat akarok elérni. nem bujkálni a pengék és a valós halál elől. Nem a tanács kutyája akarok lenni, Drága Elizabeth… sokkal több annál, így nincs helye az őrjöngésnek. Vérvonalunk fejét épp emiatt pusztították el a többiek… kontrollálatlan mészárlás, vérvágy… a valós halált hozza el s a birodalmam nem azért építettem, hogy ez porba hulljon. GONDOLKOZZ! – Üvöltöm a fülébe.


Vissza az elejére Go down
Eli
Admin
Eli


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 03.

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptySzer. Ápr. 22, 2020 8:43 pm


My farher, my love, my master
"A fájdalom, a veszteség és végül az elhagyatottság külön-külön is kegyetlen hajcsárok, együtt pedig csaknem elviselhetetlen pusztítóvá válnak."
[Only admins are allowed to see this image]1794 tele

Egy kis megkönnyebbülés fut át rajtam, ahogyan kimondja, hogy tisztában van azzal mit érzek, hogy ő is tudja milyen amikor hatalmába kerít a vér mámora. Mert ez olyan mint a drog, amiről sosem szokhatsz le igazán hiszen akkor meghalsz, egy örökös kísértés.
Ő még is olyan mint egy megingathatatlan szikla, akiben nincsenek igazi vágyak. Ezért is küzdök mindig olyan megszállottan azért, hogy valami kis érzelmet kicsikarjak belőle. És szokott is sikerülni, na nem az elején amikor kihúz a szarból vagy éppen újra maga mellett akar tudni, mert akkor még friss és óvatos. De később... nekem igazolás ahányszor kihozom a sodrából, ahányszor megvillan benne az eltemetett emberi oldal, amikor dühösen maga alá gyűr vagy éppen azért, hogy megmutassa nekem vagy a világnak, hogy hozzá tartozom vagy csak a vágytól. Hogy aztán megint ugyan azzá a kősziklává váljon amikor rájön, hogy kicsit engedett a gyeplőn amilyen előtte volt. Tudom, hogy csak én vagyok erre képes. Szerintem neki is szüksége van arra, hogy nélkülem legyen, levegőhöz jusson és nem csak nekem, máskülönben nem hagyná, hogy lelépjek.
- Kurtizánként azt tettem amit a nők nem tehettek. Italból és szexből álltak az éjszakáim, nem voltam már akkor sem egy fegyelmezett ember.- Ez nem pontosan igaz. Akkoriban büszke voltam a fegyelmezettségemre. Kettő férfi tudott megingatni ebben, az egyiktől most szöktem el a másikhoz. De annak idején nem véletlenül lehetettem a legnépszerűbb, ha az ember ésszel csinálja a dolgait és nem csak arra épít, hogy van egy meleg öle akkor hamar a csúcson találhatja magát. Szó szerint és átvitt értelemben is.
Most viszont teljesen a mester agyával gondolkozik aligha lenne esélyem bármit is csinálni vagy változtatni a helyzeten. Felnyögök, ahogyan újra az ajkaim elé emeli a vért, egy pillanatra beletemetkezhettem a bőrének illatába, erre most újra a vér telíti meg minden érzékszervemet.
Össze rándulok ahogyan a fülembe kiabál s amennyire tudok el is húzódom a fejemmel nem mintha ez sokat segítene.
- Rendben... Mi lesz a dolgom Mester? Milyen szerepet szánsz nekem? - Vissza fordítom a fejemet, hogy ajkaim a pohárhoz érjenek és igyekszem a szagokat kizárni így egyszerűen nem lélegzem.
Ellazítom az izmaimat a karjaiba, hogy ne érezzen ellenállást bennem, hogy tudja megfeküdtem az akaratának még akkor is ha ez olyan érzés mintha a fogamat húznák.
- Sokan lesznek ott... vámpírok és emberek egyaránt? -Nem azért kérdezem, hogy járjon a szám hanem, hogy fel tudjak készülni a helyzetre ami így sem úgy sem lesz könnyű, tök mindegy hány éjszakán át kínoz. -Szükségem lesz rád, hogy ki tudjam zárni a tömeget. Kell valaki stabil akire összpontosíthatok, akire rá tudok kapcsolódni, hogy ne érezzem az összes csapongó vágyat és érzelmet. - Tudom, hogy érezné ha önhatalmúan belé kúsznék, lehet meg sem tudnám tenni. Nem tudom annyira irányítani az erőmet, hogy elég lassan tudjam adagolni ahhoz, hogy ne vegye észre. Kell az engedélye, hogy ne tépje ki a torkom utána...




[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Magnus

Magnus


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2019. Aug. 23.
Tartózkodási hely : New York

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptySzer. Ápr. 22, 2020 9:57 pm



Elisabethnek

[Only admins are allowed to see this image]
Elizabeth okos nő. Nem csak a szépsége, de az esze is megfogott. Ugyanakkor nem bírom elviselni a non-stop kötődést. Képtelen vagyok meglenni együtt bárkivel is. Nem véletlen van ez a fogd meg- ereszd el viszony. Mikor már sok, mikor már elég, eleresztem, had menjen, hogy majd újra összeszedjem. Legyek én a megmentő, aki mindig kihúzza a szarból. amit az a másik sosem tudna megtenni érte. Sosem fog a nyomomba érni. Korom, hatalmam okán. Meg persze.. én teremtettem Elizabeth-t. Az én vérem hívta erre az új életre és ezt sosem fogja tudni felülmúlni az a fattyú. Féltékenység lángja, lobban és ki is huny. Nincs hozzám fogható!
-Valóban… de nézz csak jobban az egész mögé? nem mindig válogathattad meg, hogy kinek a vágyait elégíted ki… nem volt mindig lehetőséged dönteni, s bizony, önuralom kellett, hogy jól játszd a szereped, mikor a vén, ráncos iparmágnás markolta tested… - súgom oda neki, hogy nem egészen van ám úgy, mint hiszi. Önuralom kellett. Ital is, nyilvánvalóan, de az nem elég.
Összerezzen hangomra. Önuralom. Tartsd meg. Ne ereszd el. Kupát az ajkai elé, igyon megint, három apró kortyot.
-Hamarosan megtudod. De előbb ráncba kell szednünk az akaratodat.. – már nyugodt vagyok. Hírtelen jött harag, múlt is azonnal.
-Sokan. Többek is… nem csak vámpír.. – Sok múlik a viselkedésén. Nem csak a mi fajtánk lesz jelen.
-Ott leszek, velem jössz, amennyiben képes leszel uralkodni magadon. Viszont a képességeidre szükségünk lesz… és ezért tanulni fogsz… - Nem eresztem el. Újra elé emelem a kupát, van még benne vér. A halandóval nem foglalkozom jelenleg ő most megszűnt a számomra. tanulni fog, nem keveset, hogy precízebben használhassa a képességét. Szükséges. Hasznos! Több lesz ő ott, mint egy csinos bábú. Cinkosom lesz, ha végre összeszedi magát.
-Nem akarsz többet, mint egyik éjjről a másikra élni, menekülve? – Kérdem tőle, mikor elvettem előle az immáron üres kupát.
Vissza az elejére Go down
Eli
Admin
Eli


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 03.

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyHétf. Május 04, 2020 11:11 pm


My farher, my love, my master
"A fájdalom, a veszteség és végül az elhagyatottság külön-külön is kegyetlen hajcsárok, együtt pedig csaknem elviselhetetlen pusztítóvá válnak."
[Only admins are allowed to see this image]1794 tele

Olyan kötelék köt hozzá amit csak a vámpírok érthetnek. Sosem vagyok képes tőle teljesen megszabadulni hiszen az ő vére tett azzá amivé. Mindig ott van velem és csak akkor nem talál meg ha ő azt úgy akarja. Ettől függetlenül igyekszem néha elhitetni magammal, hogy bizony olyan ügyes vagyok, hogy ellógok előle. Persze tudom,hogy ez csak ideig óráig működhet hiszen ha meg is lógok szólítani is tud. Ahogyan ő is érzi, hogyha nagy bajban vagyok. Ahogyan eljött most is, mintha ezer éve történt volna, hogy ott térdeltem a pajtában közben meg csak egyetlen éjszaka telt el azóta még az sem teljesen.
- Az elején...- Kuncogok.- Aztán már volt válogatási jogom, de kellőképpen számító voltam már akkor is ahhoz, hogy fel tudjam mérni kivel érdemes és kivel nem. Tudod nem a férfit kell szeretni hanem a szerelmet.- És ezért lehettem én egészen a pestis kirobbanásáig a legnépszerűbb kurtizán. Mert sosem veszítettem el a fejemet, pontosabban két alkalommal igen. Egyszer amikor Magnus volt az ügyfelem és egyszer amikor Mikhail. Milyen vicces a sors, hogy két vámpírnak sikerült elvenni az eszem annyira, hogy veszélybe kerüljön a hatalmam és még mindig ez a két férfi tart sakkban.
Belekiabál a fülembe pedig átlagon felüli a hallásom és ezt bizony ő is tudja. Megint nem kapok választ persze a kérdésemre, de már nem akadok fent rajta, az utána következőkön azonban annál inkább. Majdnem kicsúszik az ajkaimon egy káromkodás, testem azonban árulkodóan megfeszül. Nem akarom használni az erőmet. Ezek után nem... néha szoktam, de jelenleg jobban félek attól, hogy elragad valaki más vágya akár az éhsége mint eddig valaha. Szívesebben kapcsolódnék rá egy biztonságos forrásra, mint például Magnus...
Ajkamhoz emeli a kupát és kénytelen vagyok inni amúgy sem tudnám megállni. De elfogy engem meg minden egyes korttyal kínoz tovább és egyre jobban az éhség.
- Mi többet?- Tudom, hogy a jó válasz az lett volna, hogy de akarok. Viszont akkor hazudnék és miért tennék olyat? Most nem áll érdekedben, ha már ilyen leplezetlenül meztelen vagyok előtte bár sajnos nem a szó valódi értelmében, akkor nem fogok hazudni.
- Nem értem mi több lehetne Mester... Vámpírok vagyunk, sosem léphetünk a fényre, nem alapítunk családot nem maradhatunk sokáig ugyan ott mert akkor lelepleződünk, tehát nem lehet karrierünk. Az egész lényünk folytonos menekülésre és helyváltoztatásra van ítélve. Még is mi többre gondolsz ?- Ebből szemszögből nézve igazából nem is értem, hogy mit szenvedek a vérivással. Csak dugnunk kéne és inni és gyilkolni, igaza van Mikhailnak...




[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Magnus

Magnus


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2019. Aug. 23.
Tartózkodási hely : New York

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyKedd Május 05, 2020 1:31 am



Elisabethnek

[Only admins are allowed to see this image]
-Nekem aztán édes mindegy… - Felelem neki. De igazam van és Pont. Ezen nincs mit vitatkoznia velem, egy halovány szinten sem. De hát tudnék én neki mondani egy esetet, de most nem hánytorgatom fel. Vesztette már ő el a fejét emberként. De hagyjuk most ezt a dolgot az előttünk lévők érdekesebbek. Sokkal.
-Itt van már a változás szele… A világ nem marad ugyan olyan, mint amilyen volt. Fejlődik. Bevásároltam magamat az iparba… Látom, hogy hova tartunk… egy olyan irányba, amire érdemes figyelned, még neked is… - Adom meg neki ezt a választ, utána még többet is.
-Hatalmat a jövő felett. Hatalmat arra, hogy a világon bárhol meghúzhasd magad és ne úgy kössenek meg a törvényeink ahogyan… Helyet a Tanácsban… Elizabeth…. – Magasra szándékozom törni, az igazán öregek közé bekerülni. Kiütni párat onnan és végre a saját szabályaim szerint játszani, nem pedig másokéi szerint. A káosz és anarchia ideig óráig jó ötlet lehet, de hosszú távon semmi estere sem.
-Miénk a hatalom, hogy változtathassunk a jövő alakulásán. Azon, hogyan áll hozzánk a világ. megteheted, hogy az orosz fattyúra hallgatsz és bomlotok… de az életetek rövid és sivár lesz… - Eleresztem, eltaszítom magamtól. A lánynak intek, távozzon.
-Ám ebben az esetben nem mentelek meg többet. – vetem oda neki, színtelenné váló hangon. Főlé magasodok még így is. Sokkal régebb óta járok ezen a földön, mint ők ketten együttvéve. Kicsit több a tapasztalatom.

Vissza az elejére Go down
Eli
Admin
Eli


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 03.

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyKedd Május 05, 2020 8:22 am


My farher, my love, my master
"A fájdalom, a veszteség és végül az elhagyatottság külön-külön is kegyetlen hajcsárok, együtt pedig csaknem elviselhetetlen pusztítóvá válnak."
[Only admins are allowed to see this image]1794 tele

Figyelek hallgatom, hogy hátha mond valami újat amiért tényleg megéri. Mert most, ahogyan kényszerűségből végig gondolom eddig nem igen láttam kiutat a sötétségből és ő volt az aki ezt tette velem. Milyen érdekes, hogy minden csak nézőpont kérdése, hiszen annak idején leszedett a keresztről és életet lehelt belém. Viszont ha azt nézzük ott vége lett volna mindennek így egy gyilkolással teli és céltalan lény lettem mely az éjszakában képes csak élni.
- Irigyellek...- Sóhajtom felé billentve a fejem. - Mert képes vagy tervezni a jövőbe látni...- Emberként nekem is voltak terveim és céljaim. Én is akartam hatalmat akkora hatalmat amekkorát csak a helyzetemből ki lehet hozni. De a vámpír létem elmúlt kétszáz éve alatt valahogy ez nem tűnt reálisnak. A rendszer ahol a kor számít ott valahogy sosem gondoltam, hogy igazán labdába rúghatok. Ami nevetséges nem de bár ha azt vesszük, hogy olyan korban születtem ahol a nőnek egyáltalán semmi szava nem volt? Elvileg nem lett volna beleszólásom semmibe ami Velence vagy Olaszország ügyeit illeti és még is...
A tanácsba akar kerülni a gondolat abszurd. Sosem találkoztam a tanáccsal és őszintén sosem éreztem a késztetést, hogy megtegyem. Túl kis halnak érzem ehhez magamat.
Eltaszít mire az ablak párkányának érkezem, kézzel tompítok, hogy az elcsábítási kísérletben lemeztelenített testem ne érkezzen az éles fának. Felé fordulok, a gondolat, hogy magamra hagyhat teljesen eléggé ijesztő. Ez magával vonzza azt is, hogy elengedne nem úgy ahogyan én akarom hanem teljesen. Milyen érdekes , hogy a szabadság gondolata teljesen megrémít. Nem akarom, hogy megszakítsa a közöttünk lévő köteléket, hogy elmondja a rettegett szavakat. Nem állok rá készen. Vajon megtenné? Akkor is lenne befolyása rám, de sokkal kevesebb, mint most. Közelebb lépek hozzá.
- Ha az a vágyad mester, hogy a tanácsban légy segítelek ahogy tudlak. - De ez az ő célja nem az enyém. Azonban ennek nem adok hangot, ahogyan annak sem, hogy mind a ketten tudjuk ha nem akarnék neki segíteni akkor is megtalálná valahogy a módját, hogy felhasználjon.
Ujjaim a mellkasára siklanak úgy pillantok fel rá a mellkasába csókolva.
- Bocsáss meg, hogy csalódnod kellett bennem.- Kezdek vissza találni magamhoz a kétségbeesés köde lassan elhagyja az elmémet, talán mert elnyomom a rémképeket a legfőbb bizalmasom haláláról.



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Magnus

Magnus


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2019. Aug. 23.
Tartózkodási hely : New York

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyHétf. Május 11, 2020 1:08 am



Elisabethnek

[Only admins are allowed to see this image]
-Ugyan ezt te is megtudod tenni. Meg is tehetnéd, ha az orrodon is túl néznél. Mert hát, mi értelme van kortalan életünknek, ha nem az előre tervezés? Ne becsüld alá a vadászokat, akik a nyomotokban voltak…. Előbb utóbb minden olyan lényt eléri a végzete, aki nem képes kordában tartani a vágyait…. – A vadászok is tanulnak, fejlődnek. Nem érdemes lebecsülni őket. Egyre jobban kezdik felmérni az erőviszonyokat és azok hasznát akikre vadásznak. nem mindet megölni, szolgálatba hajtani néhányat. Ott van az a kibaszott farkas. Kiválasztottból vadász, vadászból vérfarkas, aki vadász maradt és most kopó a saját fajtája ellen és az egyéb lények ellen is. O’Connell. Kibaszott ír bolhás dög!
Végig mérem, ahogyan közelít. Megtehetném, hogy végérvényesen megszakítsam a kettőnk közötti kapcsolatot. Csak szavak. amiket ha kimondok, vége a kettőnk kötelékének. Megtehetném. Elengedhetném, hogy tegyen csak azt amit akar a cári fattyú oldalán. nem szólok hozzá, várom a válaszát.
Hagyom, hogy megtalálja önmagát és végre gondolkozni kezdjen, ne a vér vagy a rettegés tartsa a markában. Ha önszántából segít, sokkal hasznosabb, mintha kényszer alatt teszi ezt. Még hagyom, még nem nyúlok érte. Még várok egy keveset. Döntse el, mit akar tenni. Valóban segítene, vagy pedig csak kapálózik megint?
Vissza az elejére Go down
Eli
Admin
Eli


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 03.

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyKedd Május 12, 2020 3:55 am


My farher, my love, my master
"A fájdalom, a veszteség és végül az elhagyatottság külön-külön is kegyetlen hajcsárok, együtt pedig csaknem elviselhetetlen pusztítóvá válnak."
[Only admins are allowed to see this image]1794 tele

Bólintok, inkább nem mondok semmit, mert nem akarok valami olyat kiejteni a számon amire megint újra kezdenénk a kis játszmánkat. Elszoktam már tőle, nem most volt, hogy utoljára találkoztunk és az elmúlt időszakban nem éppen a fegyelmemről voltam híres.  Sőt azon voltam, hogy minél inkább felbosszantsam az oroszt, hogy aztán élvezetesebb legyen a vele töltött idő.
Alapól szoktam azzal is játszani, hogy Magnust kihozzam a sodrából, hogy egy kicsit legyen vadabb és néha sikerül. De ez most nem az a helyzet, és azt gondolom, hogy egy jó darabig nem is fogom látni a felhőtlen arcát.
Elenged én meg megfordulok és közelebb lépek hozzá tenyeremet a mellkasára téve. Nem mond semmit én pedig felpillantok rá egészen közel simulva hozzá. Nem akarok teljesen az agyára menni sem azt, hogy megszakítsa a közöttünk lévő kapcsot még ha így jobban is tud irányítani. Szeretem... tagadni sem tudnám hiszen már Velencében elcsavarta a fejemet amikor még azt sem tudtam, hogy mi ő. Közel hajolva megcsókolom a kulcscsontját, lábujjhegyre emelkedek és a nyakának kívánatos ívén húzom végig az orromat.
- Segítelek a terveidben Mester hiszen te is mindig segítesz. A tiéd vagyok és ezen semmi sem változtathat. Csak bocsáss meg nekem...- Azt nem teszem hozzá, hogy végre hiszen olyan sok idő nem telt el, de az elég intenzíven. Hozzá dörgölöm az arcom, nem könyörgöm kétségbeesetten hiszen annál már tisztább a fejem, de nehezen viselem amikor ilyen rohadt rideg. Hiszen tegnap éjszaka olyan vadul tett a magáévá. Azt akarom megint, hogy olyan vadul akarjon. De van egy olyan erős megérzésem, hogy ezt még egy darabig így fogom elszenvedni. Elvégre a vámpírok legfőbb erénye a türelem egy egész örökké valóság áll a rendelkezésére, hogy megbüntessen, kis mézesmadzagokat húzogatva előttem.




[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Magnus

Magnus


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2019. Aug. 23.
Tartózkodási hely : New York

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyHétf. Jún. 01, 2020 8:06 pm



Elisabethnek

[Only admins are allowed to see this image]
Más dolgok foglalkoztatnak. Más dolgok aggasztanak. Több akarok lenni annál, hogy a Tanács kutyája legyek. Több annál, hogy a csettintésükre ugrom és végzem a munkát. Helyet akarok a Tanácsban! Ehhez pedig a drága kis Lizbeth is kelleni fog.
-Ha csak egy ostoba kölyök lennék be is dőlnék neked…. – Szegezem neki, de már engedékenyebb, békülékenyebb hangfekvésben. Derekán a karom és nem eresztem el. Megbocsájtásomért még dolgoznia kell, bizalmat kell nyernie az ügyes munkával, amit elvárok tőle. De most úgy sem tudunk mit tenni, itt a hajó gyomrában, ahol nem zavar épp senki sem. Az embereim óvják a helyet. A mágus és a vérfarkas teszik a dolgukat, ahogy Lisandro is, hiszen a Nap még nem kelt fel. De nem leszek óvatlan egy hajón és nem feledkezem bele a szőkeség bájaiba. Az óceán épp úgy lehet nekem is az ellenségem, mint bárki másnak. Két felé kell figyelnem, egyfelől az időjárásra, hogy fenntartsam a kedvező szelet a számunkra és persze itt van az Ő is. A Nő!
Érezheti ezt ő is, hogy nem magától megy az a hajó, a szél az én hatalmamból ered. Koncentrálni pedig egyre nehezebb, ahogy a hajnal derengését érzem meg a tarkómon. S valóban. Lisandro is megjelenik. belép a kabinba és csak fejet hajtva húzódik be egy sarokba. Eleresztem Elit és a parányi ablakhoz lépek. A hajnali fények megjelentek a horizonton. Hamarosan a hajó magára fog maradni. Lezárom az ablakot. napfény ne érkezzen be rajta. A farkas kint marad a varázslóm betér hozzánk és megerősíti a kabint. Neki is pihennie kell. Biccentek a ki nem mondott szavakra. Hűségesen szolgál.
-Pihenjetek. Nappal már úgy sem tehetünk semmit… - kelletlenek a szavak amiket kiejtek. De nem tehetünk semmit sem.
Vissza az elejére Go down
Eli
Admin
Eli


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 03.

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyHétf. Jún. 01, 2020 10:18 pm


My farher, my love, my master
"A fájdalom, a veszteség és végül az elhagyatottság külön-külön is kegyetlen hajcsárok, együtt pedig csaknem elviselhetetlen pusztítóvá válnak."
[Only admins are allowed to see this image]1794 tele

A hangján hallom, hogy enyhül. És ennyi nekem elég is egyenlőre, hogy ujjait a derekamra fonja. Neki simulok és élvezem kissé megenyhült lényét. Egészen addig míg  társaságunk nem érkezik. Pillantásom az eminens kis tanítványra villan. Hiába minden igyekezet akkor sem lehet olyan, mint én. Fáradok érzem, ahogyan térdem gyengül, hogy jön a hajnal. Magnus fent tud maradni nappal is ha nagyon akar én viszont nem. Engem elvisz a halál már a hajnal első sugarainál. Még éppen végig nézem, ahogyan elsötétít mindent érzem miként rendeződik az őrség. Tehát a kabinba senki sem jöhet be, hogyha Magnus azt nem akarja. S még is emlékszem az utasításra...
Behunyom egy pillanatra a szemeimet mielőtt elindulnék a koporsó felé, hogy össze szedjem magamat. Be akarom neki bizonyítani, hogy tényleg a segítségére akarok lenni. Persze előtte nekem kell az ő segítsége. Elvégre vannak bizonyos gondjaim a vérivással. Szerintem amúgy élvezi, hogy kínozhat ez egyfajta bosszúnak is tekinthető. Én hívtam én akarom, hogy jöjjön én ordítottam a nevét a viharba hát most itt van a következménye. Szerencsére mindig is jó alkalmazkodó voltam ez az évek alatt sem változott, többek között ezért is kerülhetek olyan könnyen bajba. Befekszem abba a szarba akármennyire is utálom elvégre úgy sem fogok most a nappal folyamán semmit sem érzékelni, csak amikor felébredek. Meztelen testem a puha anyagba nyomódik, behunyom a szemeimet, nem csukom le a koporsót, bocsi, de annyi lélekjelenlétem nincs, hogy még magamra is csukjam. Majd Magnus elvégre ő úgy is tovább van ébren mint én. Érzem, ahogyan a napsugarak megjelennek az égen, abból ahogyan tudatom kihagy egy pár másodpercre, nem küzdök az ébrenlétért, úgy is felesleges. Éhes vagyok már most tudom, hogy az ébredés mardosó éhséget fog magával hozni, alig várom...




[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Magnus

Magnus


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2019. Aug. 23.
Tartózkodási hely : New York

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyKedd Jún. 02, 2020 1:21 am



Elisabethnek

[Only admins are allowed to see this image]
Figyelem ahogyan mindenki elfoglalja a helyét. Mágusomnak intek foglalja csak el a priccset, nekem jó lesz a szék is. Nem jön vihar a nappal folyamán ebben biztos vagyok. Elcsendesedik a kabin s odakint megindul az élet. Hallom a matrózokat érzem a szívverésüket. Mardos az éhség. Ki tudnám irtani mindent és elvenni az összesnek a vérét. Lehunyom a szemeimet. Ébren tudnék maradni, de most passzivitásba vonulok én magam is, ahogyan a gyermekeim is megtették. Lisandro a sarokban a szalmán heveredik el. A mágus a priccsen, a farkasom az ajtó előtt áll őrt. Pompás egy bestia Cameron. Méz szín hajzat, kecses alak, ám könyörtelen és veszélyes vérfarkas ő. Rajta keresztül senki nem fog átjutni. nyugodtan megpihenhetek én magam is. Gondolataim elkalandoznak, messzi vidékekre, még én is el nem eresztem a valóságot. Régen volt már a születésem ideje , s átváltozásomé is.
Alkony előtt térek magamhoz. Hamarabb mint ahogyan az ivadékaim. Vért veszek magamhoz. A mágus helyezkedik őrségbe és Cameron tér be bentre. Az ő vérét veszem. Erős, fűszeres. Mámorító. Kontroll alatt tartom magamat s időben eleresztem, hogy egy kiadós alvás elég legyen a számára ahhoz, hogy helyre jöjjön. A szolgálólány feszeng. Ő adja a vérét majd az ivadékaimnak. Lisandronak és Beth-nek. Kupában kapják meg mind a ketten a fejadagjukat. be kell osszuk most azt amink van.

Vissza az elejére Go down
Eli
Admin
Eli


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 03.

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyKedd Jún. 02, 2020 7:32 am


My farher, my love, my master
"A fájdalom, a veszteség és végül az elhagyatottság külön-külön is kegyetlen hajcsárok, együtt pedig csaknem elviselhetetlen pusztítóvá válnak."
[Only admins are allowed to see this image]1794 tele

Az éhség szörnyű késkén mardos belülről. És ebből tudom, hogy most már bizony itt az éjszaka. Hirtelen ülök fel, s mivel senki sem csukta rám a fedélt az éjszaka így könnyedén ülök fel leginkább úgy, mint aki most bukkan fel a víz alól. A vadászok azt hiszik, hogy a vámpírok nem álmodnak. Lehet egy bizonyos kor után már nem, sosem kérdeztem erről Magnust. De én álmodok és most rengeteg vér volt előttem, abban úsztam és fürödtem élvezve a vörös nedűt. Olyan rohadt jó volt míg nem megláttam Margi arcát a leszaggatott fejek között sikítani szerettem volna mert az éhség karmai továbbra is a gyomromba vájtak hiába a legjobb barátnőm arca ekkor ülök fel... Ezért mert nem volt jó, mert nem napon sétáltam álmomban ahogyan néha élvezve a bőrömön a cirógatását. Hanem újra éltem annak az éjszakának az emlékét torzan amikor zokogva üvöltöttem Magnus után.
Pislogok párat míg felfogom, hogy hol is vagyok és még fel sem dolgozom igazán szemeim már is a szűkülő lányra szegezem. Láthat valamit a pillantásomban hiszen egészen kicsire húzza össze magát.
Eskü, hogy nem fordul meg a fejemben a gyilkosság gondolata, de tudom, hogy fogaim amint belemélyednének a bőrébe szárazra szívnám aztán mennék a következő áldozatot keresni. Fogaim előpattannak a rejtekükből , na ez az aminek nem szabadna megtörténnie hiszen egy öreg vámpírokkal teli helyen bizony ezt valaki akár sértésnek is veheti, de semmiképpen sem festene rólam jó képet. Még sem tud igazán érdekelni a kis csaj vénája annál inkább kecsegtető.



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Magnus

Magnus


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2019. Aug. 23.
Tartózkodási hely : New York

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptySzer. Jún. 03, 2020 8:11 pm




Elisabethnek

[Only admins are allowed to see this image]Ennyit a sétámról odakint. Az Óceán megfigyeléséről. Megérzem, hogy haladéktalanul le kell mennem a kabinba. Nincs mese, kordában kell tartanom a vérszomját, különben gondjaink fognak akadni. Egy teljesen üres hajóval befutni a kikötőbe, eléggé kellemetlen. Ráadásul egyikünk sem tud hajózni. Még kellemetlenebb. Emberi tempót ütök meg, a látszat ugyebár?! Cameron odabent van. Gátat tud szabni, ha Elizabeth elszabadulna. Bár nem kevés hanghatással járna az! De majd elsikáljuk azt. Viszont a vár és a sikoly teljesen más tészta.
Határozottan nyitok be és már mordulok is fel.
-Maradsz a helyeden! – Dörrenek rá az ivadékomra. nyomomban ott van Lisandro is. Kupával és egy késsel felszerelkezve. Kapni fog mindenki vért, de porciózás van. Aminek nem fog örülni a szőkeség, de be kell osszuk az eledelünket. Még egy jó darabig az Óceánon leszünk. Még úgy is, hogy a szelet adom a vitorlákba én magam. Nem kevés koncentráció ezt fenntartani, egyenletesen és mellé még az ivadékom is kordában tartani. Jobb lenne, ha nem feszülne ellenem. De az nem ő lenne.
-Értékelném, ha nem feszegetnéd a határokat! – Becsukódik mögöttem az ajtó. Fáradtabb vagyok, hiszen a folyamatos időjárás manipulálás kivesz elég sokat belőlem és akkora vérkészletem most nekem sincsen.
Vissza az elejére Go down
Eli
Admin
Eli


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 03.

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2020 6:34 am


My farher, my love, my master
"A fájdalom, a veszteség és végül az elhagyatottság külön-külön is kegyetlen hajcsárok, együtt pedig csaknem elviselhetetlen pusztítóvá válnak."
[Only admins are allowed to see this image]1794 tele

Sajnálom, de ez van. Amikor ott talált több száz hulla között akkor még is mit várt? Hogy majd egyetlen éjszaka alatt ez működni fog? Hogy elfelejti a testem, hogy eddig milyen ellátásban volt része. Most pedig már második napja vonja meg tőlem az igazi adagot és azt hiszi, hogy az ébredés majd zökkenő mentesen fog menni, mikor van egy elő a kabinban? Az ereim pedig össze csikordulnak a szárazságtól. Mintha minden egyes apró kis erecskét dörzspapírral vakargatnának. Mi az a kicsinyke nyakacska azért, hogy elmúljon a fájdalom? Az égő érzés mely a bensőmben marja az ereimet?
Meg sem érzem a teremtőm közeledtét, ugyanis érzékeim azonnal a nőre koncentrálódnak. Hallom, hogy pillantásom nyomán megnövekszik a pulzusa, érzem miként vegyül a vérébe az adrenalin szinte meghív az asztalhoz... Ujjaim a koporsó szélére fonódnak az a csoda, hogy eddig még bírtam, hogy nem ugrottam neki azonnal, ahogyan kipattantak a szemeim, hogy most csak nézem és még nincs a csinos kis nyakacskája a fogaim között.
Nem hallom az ajtót nyitódni, csak Magnus hangját ami akár a mennydörgés egy csúnya nyári viharos estén ketté szakítja a fülemben tamtamoló kis szívdobbanások egyenletes ritmusát.
Felé kapom a pillantásom fel sem tűnt, hogy már félig guggoltam a fekhelyemben. Tekintetem Magnuson tartom miközben lassan vissza ülök a fenekemre.
Eskü, hogy jó akarok lenni és tudok is ha azzal célom van márpedig most ez a helyzet. Csak éppen van egy olyan fizikai tényező ami mindig eltérít az útról. De ha akarok akkor úgy teszek ahogy kell, hogy a céljaim elérjem számomra nem degradáló térde borulni ha úgy kívánja a helyzet, nem futamodok vissza semmilyen eszköztől ha az kell, hogy megtörténjen amit akarok. Magnussal szemben azonban mindig nehéz külön igyekezetet kíván, hogy a céljaim úgy menjenek végbe ahogy kívánom, főleg most...
Lisandrora siklik a tekintetem aki véleményem szerint önelégült fejjel lép be Magnus mögött. A jó gyerek. Hülye seggnyaló. Alapból nem szokott vele semmi bajom lenni bár eléggé nehezen viselem az eminens tanuló fajtáját. Aki mindig azt teszi amit mondanak véleményem szerint egyetlen önálló gondolata sincsen.
- Én? Soha. -Válaszolom rekedten egy kiszáradt ember hangjával közben pillantásom újra Magnust keresi habár egy pillanatra eltértem róla és le sem veszem róla a tekintetemet. Reménykedtem benne, hogy ma már nem leszünk a tengeren, de lám még is.
- Mi a mai program?- Ujjaim elfehéredve szorítják a koporsó oldalát, igyekszem nem kárt tenni benne, mert elég nehéz az ujjnyomokat vagy a törést megmagyarázni rajta. Tekintetem véletlenül sem hagyja el a mesteremét, attól félek ha a lányra nézek újra akkor minden önkontrollom oda. Ugyan ezt a célt szolgálja a fecsegés ugyanis hallom ahogyan a kés látványa még élénkebb szívdobogást vált ki a kiscsajból, hallom miként kapkodja a levőt, érzem az illatát ami felém száll...



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Magnus

Magnus


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2019. Aug. 23.
Tartózkodási hely : New York

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyVas. Júl. 12, 2020 10:08 pm



Elisabethnek

[Only admins are allowed to see this image]
-A mai program kiábrándítóan a tenger. – Még az én képességeim sem végtelenek. A szél továbbra is erős odakint, hogy haladjunk is valamerre. De az Atlanti óceánt áthajózni még így is csak napok kérdése. Fáradt a hangom. Az erőm angy részét ebbe őlöm bele, hogy minél előbb kijuthassunk innen. Ezzel nem nagyon van mit tenni és még vele is hadakoznom kell. Komolyan mondom, ha továbbra is ellenállásba ütközők vagy cicázni kezd, a koporsóba fogom beparancsolni. Én sem vagyok végtelen és nincs elég élelmünk sem az egészhez. Sebtélben kellett távozni és nem tudtam elegendő sleppel felszerelkezni.
-Rám figyelj, Ivadékom. A türelmem fogytán van. Ideje lenne, összeszedned magad és jól viselkedned. Okosan. Amennyiben így teszel, jutalmat fogsz kapni, megtömheted magadta vérrel. – Ahogy mi mindannyian, útba fogunk ejteni egy börtönt, a partraszállásunk után, kiirtjuk azt és utána az enyészeté lesz az egész. Senkinek nem fognak hiányozni a rabok onnan. A tűz meg majd elfedi a nyomainkat.
-Elárulok valamit. A partra szállásunk után teszünk egy kitérőt, van egy szigorúan örzütt ám elfeledett börtön… senkinek sem fognak hiányozni… mi pedig dőzsölhetünk…. De ehhez az kell, hogy légy jó kislány és ne kelljen közted és más között is megosztanom mosta figyelmemet. Lisandro ismerteti veled a vendég listát. – Közlöm vele és megállok a kabin ablakában kifelé figyelek.
Vissza az elejére Go down
Eli
Admin
Eli


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 03.

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptySzomb. Aug. 08, 2020 7:47 am


My farher, my love, my master
"A fájdalom, a veszteség és végül az elhagyatottság külön-külön is kegyetlen hajcsárok, együtt pedig csaknem elviselhetetlen pusztítóvá válnak."
[Only admins are allowed to see this image]1794 tele

Kiszáradt ajkaim nyelvemmel nedvesítem s illúzió csupán, hogy ez bármennyire is segít az ébredés utáni éhségen. Hiszen eddig olyan sok finom harapnivaló állt a rendelkezésemre ahogyan a nap utolsó sugarai elhagyták a horizontot érzem miként hánykolódik a hajó s süvítve zubog el a szél a fa mellett ahol már nem éri el a hullám. Komolyan lenyűgöző a hatalma s nem kell ahhoz fitogtatnia az erejét, hogy az eszembe vésse. Nem vagyok mester vámpír viszont ő az enyém ha akarná minden gondolatomat kiszagolhatná még csak esélyem sem lenne elzárni előle az elmémet. Szerencsémre nem él vissza a helyzetével általában... ha van fontosabb dolga is annál mint például most.
Nem kell felszólítania, hogy figyeljek hiszen minden figyelmem az övé amióta belépett a szőrszálakat meg tudnám mondani az arcán ha akarnám, mert könnyebb számomra rá koncentrálni, mint a hevesen verdeső szívű kismadárra a saroknak akinek félelme már az orrom mélyére kúszott.
- Ezek szerint úgy gondolod ma már nem szállunk partra? - Hangom kellemesen cseng, lágyan terülve el a szobán, puhán simít akár a puha selyem, beburkol és kellemesen megnyugtat. Ez az én képességem egyáltalán nem olyan, mint Magnusé még csak hírből sem hasonlít rá. Van, hogy akaratom ellenére használom és van olyan, hogy direkt, mint például most. Az ember akinek baromira zavarta az önuralmamat a hisztije persze nem veheti észre egy mester azonban könnyedén. Nem tolakodó ha az ember a hangjába csempész némi kis hatást és túl könnyen kiszúrható ahhoz, hogy sértő legyen általában elsiklanak felette a vámpírok ha nem akarok vele vissza élni. Egyébként is ha akarom ha nem a hangomnak mindig van egy kis kellemes mellék zöngéje, úgy általában beburkol akár egy meleg takaró.
- Pár epekedek minden figyelmedért a börtön sem hangzik rosszul. - Dorombolom sóhajtva s kimászom a koporsóból, a tegnapi meztelenségemben, nem zavartatom magamat , miért is tenném? Már szinte nem is emlékszem a szégyenlős önmagamra.
Macskás mozgásom magára vonja a kevésbé tapasztalt szobában tartózkodóak figyelmét, már ember koromban is jelenség voltam a vámpír létem csak megerősítette ezt. Féloldalasan fekszem el az ágyon arcomat drága, jófiú testvérem felé fordítom. Igyekszem a legtöbb figyelmet a szavaira fordítani, de várom már azt, hogy újra partra szálljunk ez a hajózás számomra irtó unalmas. Viszont a börtönös buli annál izgalmasabban hangzik agyam egy apró kis hátsó zuga azonban aggódik, hogy mi lesz utána. Ha Magnus hagyja, hogy elengedjem a gyeplőt vajon lesz megállj? Vagy újra csikorogni fog minden porcikám a vérért?




[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Magnus

Magnus


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2019. Aug. 23.
Tartózkodási hely : New York

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptySzer. Szept. 30, 2020 9:15 pm



Elisabethnek

[Only admins are allowed to see this image]
A legénység vérkészlete csapolódik. Szükségem van a folyamatos utánpótlásra, hogy a szelet fenn tudjam tartani. Bőven elég az, hogy én csapolok. Nem kellene, hogy Lisandro vagy épp Elizabeth megtegye ugyan ezt. A hajóra legénység kell. Az árút el kell szállítani és el kell adni a kikötőben és én magam ezzel nem kívánok foglalkozni. Tehát, ivadékaimnak marad a diétás étrend, én pedig használom azt ami van, de csak óvatosan. Most is csak félig vagyok itt, félig a széllel foglalkozom. Távolabb vihar dúl, ami nem érte be a hajót, csak a szele az ami hajt bennünket és ez nem kevés energia.
-Ma még nem. Nappal teljesen szélcsend volt, majdhogynem vesztegeltünk a nyílt vízen… - Adom meg neki a választ, ami azért bosszant, mert nem haladunk olyan jól, mint kellene. Nem rajongok a hajózásért, egy magunk fajtának ez börtön. Bezárva a hajó gyomrába és kiszolgáltatva az embereknek. Mert ha megneszelik mik is vagyunk?!
Cameron, alszik az egyik sarokban. Ő őrködött nappal. A mágusom váltja őt és velem tart, ahogy Lisandro is.
A lány megnyugszik, Cameron légzése is egyenletes lesz és a Mágusom is ellazul, letelepszik a másik sarokba és olvasni kezd. Lisandro somolyog.
-Lizbeth… - Szólítom meg és átvágok a kabinon. Nem szedem ízekre a képessége miatt. Ugyanakkor még mindig töröm a fejemet azon, hogy a fenébe lett ő ennyire más, mint én vagy Lisandro? Annyira más, annyival egyedibb.
-Elengedve az egészet, ez is csak egy börtön. – Mutatok körbe. Mindannyiunknak. Figyelem a mozgását, ahogy a tekinteteket magára vonja és egy torok köszörüléssel teszek rendet. Szinte már acsargok Lizandróra, hogy szedje magát össze és húzzon ki innen, most!
Vissza az elejére Go down
Eli
Admin
Eli


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 03.

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyKedd Jan. 05, 2021 2:41 am


My farher, my love, my master
"A fájdalom, a veszteség és végül az elhagyatottság külön-külön is kegyetlen hajcsárok, együtt pedig csaknem elviselhetetlen pusztítóvá válnak."
[Only admins are allowed to see this image]1794 tele

Tudom, hogy rengeteg energiájába telik, hogy minél hamarabb partra sodródjunk és esküszöm, hogy nem akarok neki több gondot okozni, de marhára unatkozom. És hát tudhatná, hogy én és az unalom az nem igazán jó partner. Ettől függetlenül eléggé visszafogott vagyok hiszen csak kicsit játszadozom és azt sem a rossz irányba, elvégre feszültséget is gerjeszthetnék, de helyette pont az ellenkezője, csak egy kis figyelemre vágyom. Amit meg is kapok Lizandrotól és egy -egy sanda pillantást a többiektől is. Tudom, hogy ez nem sokáig elégít ki, de egyenlőre nem rossz unalom űző, mert az éhség is mardos belülről még mindig. Hiába aki pár nappal ezelőttig vérben fürödve indította a napját és úgy is zárta az nem fog egyik napról a másikra megváltozni.  Éppen ezért csalódott is vagyok amikor kiderül, hogy ma megint nem fogunk partot érni...
Pillantásom a mesteremre siklik és macskákat meghazudtoló könnyedséggel ülök fel meztelen melleimet kidomborítva és tenyeremet magam mögött húzva amin végül megtámaszkodom, egyik lábamat felhúzva így tökéletes rálátást engedve formás kebleimre és karcsú testemre. Szempilláim alól nézek fel rá.
- Mester? - Hangom mély dorombolással borzongatja végig a szobát egy pillanatra lágy korbácsként csigázva fel az érzékeket.
- A szárazföldi amit beharangoztál kecsegtetőbben hangzik. - Számból a szavak úgy buggyannak fel, mint egy finom testes bor, szinte már megfoghatóan csúszik bele a levegőbe, megbizsergetve és felmelegítve a bőrt.
Figyelmem természetesen Magnusé, de azért érzékelem a terem többi tagját, ahogyan Lizandro elkapja a tekintetét a morgásra sőt miként indul meg más helyet keresve, amint az alvó ugyan még mindig szunnyadva kellemesebb álomra vált, s ettől mocorogva fordulni kényszerül, hallom miként változik meg a lány pulzusa és fogalma sincsen, honnan ötlenek a fejébe a kéjes gondolatok. Mindig is szerettem ha a környezet lazább hangulatba kerül, ott bármi megtörténhet.



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Magnus

Magnus


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2019. Aug. 23.
Tartózkodási hely : New York

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptySzer. Jan. 06, 2021 11:06 pm



Elisabethnek

[Only admins are allowed to see this image]
Elég ideje élek már, hogy ne tudják csak úgy elterelni a figyelmemet a kívánatos női idomok. Most sem történik meg, pedig ha tudná, hogy mennyire szívesen hagynám, hogy elterelhesse minden egyes gondolatomat és figyelmemet?! Vámpír vagyok. Mester. De még is gyarló férfi is. Elisabeth pedig gyönyörű, kívánatos nő. Ráadásul pontosan tudom, mit tud nyújtani nekem. A féltékenység apró kis zöld lángja, pedig pislákol bennem. De nem én lennék, ha hagynám magamat csak úgy eltéríteni,. mikor már közel a partra szállás lehetősége. Ugyanakkor még messze is van. A nappal nem kedvezett nekünk, akkor nem tudtam a szelet munkára fogni. Most kell behoznunk a lemaradást. Figyelem minden egyes kívánatos mozdulatát. Egyszerűen nem tudom levenni róla a tekintetemet. Mennyivel is egyszerűbb lenne engedni neki!?
Hangjára mind rezonálunk. Lisandro is felkapja a fejét és vágyakozva pillant rá. Ahogy Camaron morranása is egyértelmű, nem beszélve a varázshasználóról és így kénytelen vagyok, korbácsként használni a magam erejét és hangját, hogy tudják hol a helyük.
-Fiúk…. – vicsorítom el magamat.
-Lizbeth! – Csikorgom ahogy összeharapom az állkapcsomat. A hajó érezhetően lassul, majd újra neki indul.
-Tudd hol a helyed, vagy a nappalt is itt tölthetjük… - Nincs vita, nem engedek a dolgokból. Vagy viselkedik, avgy bezárom a picsába a koporsóba és onnan nem jöhet elő, még meg nem érkezünk a célállomásunkra. Nem feszítheti végletekig a húrt. Senkinek sem lesz jó, ha elengedem magamat és nem azzal foglalkozom, amivel kellene. Abba bele is halhatunk.
Vissza az elejére Go down
Eli
Admin
Eli


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 03.

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyHétf. Jan. 03, 2022 9:20 am


My farher, my love, my master
"A fájdalom, a veszteség és végül az elhagyatottság külön-külön is kegyetlen hajcsárok, együtt pedig csaknem elviselhetetlen pusztítóvá válnak."
[Only admins are allowed to see this image]1794 tele

Simogat a változás, a hatás amit kiváltok az bentiekből. Tudom, hogy belőle is, minden idegszálam rá koncentrál, nem tudom irányítani úgy a képességem, ahogyan akarom és amennyire már tudnom kéne, de érzem  a körülöttem lévőket s így őt is főleg mert másra is kell koncentrálni. Engem néz és pillantása többet ígér, mint amit eddig kaptam tőle. Régi időket idézi s epekedve várom, hogy újra éljük távozásom előtti közös pillanatokat. Hangja azonban össze töri a szórakozásomat. Felszisszenve hanyatlok vissza az ágyra, a fiúk pedig inkább más látványosságot keresnek helyettem.
-Ahogy óhajtod Mester! - Hangom most már nélkülöz minden "mágiát" inkább hallani belőle egy kis gúnyt, de az elégedettlenségtől mindenképpen csöpög. Elfekszem az ágyon, fel nem öltözöm, de szemeim lecsukódnak és vámpírokhoz méltó mozdulatlanságba süllyedek. Legalábbis kívülről, semmi nyoma belső feszültségemnek mely a csend és a magamba mélyedés hatására egyre csak fokozódik. Mert éhes vagyok és úgy érzem az éhség lassan szétszaggat. Újra Mikhail mellett akarok lenni, tombolni és vérben fürödni, hogy a vágyaimat minden oldalról kielégítsék. Nem akarom ezt a rideg fagyos légkört, a fegyelmezett semmittevést. Tombolni akarok, érezni, tépni és szaggatni vagy csak csinálni valamit ami eltereli a figyelmemet. Azt akarom, hogy valaki annyira szeressen, hogy megőröljön tőlem, ahogyan az orosz aki felé oly könnyedén kerekedtem ha akartam, s aki bár képes volt lenyomni és piszkos játszmákba vinni még is valahol tudtam, hogy az én mozgásom határozza meg az övét. Milyen vicces, hogy néhány órája még térden állva könyörögtem, üvöltöttem a szélbe utána, hogy jöjjön és segítsen rajtam most meg azért könyörögnék, hogy engedjen el. Általában ez egy kicsit hosszabb időt szokott igénybe venni. Talán azért ilyen gyorsan mert most nem kapok tőle semmit, csak parancsokat... ujjaim ökölbe szorulnak az ágyneműt gyűrve, egyre csak erősödik bennem a vihar. Mert tudom, hogy őt is meg tudom őrjíteni, hogy bár most egy kicsit sem enged, de van amikor az enyém úgy ahogyan én akarom. Aztán persze elvesz mindent úgy ahogyan az orosz sosem lenne rá képes és talán ez a csikicsuki tartja fent az érdeklődésem, hogy mindig vissza futok, nem csak azért mert segítség kell. Hanem mert bár vannak időszakok amikor figyelmen kívül tudom hagyni és helyettesíteni mással, de őrülten vágyom rá. Most is ebben a csendesen dobogó pillanatban amikor itt fekszem hozzá olyan közel, pattanásig feszült idegekkel, melyből semmi sem látszik, de elég egy apró szikra, hogy robbanjon. Mert szenvedek, egyre jobban... az ereim csikorognak a vérért a testem fájdalmasan sikít, egyenlőre még csak tompa zajjal, még viselhető a kín, de tudom, hogy nem sokáig. Maradok mozdulatlan, akár a tenger melynek felszíne alatt láthatatlan örvény kering, de talán érzi vagy csak sejti, hogy mi zajlik a csendesnek tűnő felszín alatt. Várom a nappalt, hogy ájultan heverjek legalább pár órát, hiszen már úgy érzem a tárházam kimerült, mindent megpróbáltam, hogy hatást váltsak ki belőle, de Magnus akár egy kőszikla hajthatatlan, sem a tombolás sem  a könyörgés nem hatja meg. Gyűlölöm most, hogy mindent elvesz tőlem, hogy fegyelemre kényszerít amikor abban olyan rossz vagyok, hogy nem dob egy falat kenyeret sem csak követel. Gyűlölöm ezért és az oroszra vágyom, a tűzre, tombolásra a vérre...
Nem nézek rá, magamban tombolok, fortyogok és leszek egyre dühösebb , ahogyan testemben a fájdalom növekszik és a vágy egyre jobban eláraszt, még csak figyelem elterelés sincsen hiszen minden próbálkozásomat csírájában elfojtotta. Megvesznék egy csókjáért egy gyengédebb érintéséért...ah véréért a számba, bárki véréért és az ő kegyeire vagyok szorulva amiért most gyűlölöm mindennél jobban.



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Magnus

Magnus


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2019. Aug. 23.
Tartózkodási hely : New York

Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 24, 2023 8:30 pm



Elisabethnek

[Only admins are allowed to see this image]

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy a kisasszony nem tud rám is hatni. érzem én is a mágiáját. Érzem, hogy miben is mesterkedik és van hatása. De azt senki nem érzi meg idebent. Csak, aki odakint van. Szakadni kezd kint az eső. Elég rendesen. Valahova máshova kell átirányítanom az energiákat, amiket ébreszt és amiket felszabadít. Kotroll, de valahol ki kell jönnie, így esni kezd kint az eső. Ami nem nagy csoda, amúgy is jöttek az esőfelhők az irányunkba, én csak felgyorsítottam.
Figyelem őt. Figyelem, karcsú, s egyben formás alakját. Érzem a felszín alatti háborgását, tudom milyen ő és büntetem még mindig büntetem és fegyelemre kényszerítem. Önmegtartóztatásra, holott szívesen szaggatnám szét, ahogyan csak én tudom, ahogyan az a kis fattyú cárevics sosem tudná. Mert nem érhet fel hozzám és a hatalmamhoz és ahhoz, amit én építettem fel a lányban.
Sokkal többre viheti velem, az oldalamon, mint azzal a nyikhajjal. De majd csak megtanulja, hogyan is mennek ezek a dolgok….
LIsandro, Cameron és Dean engedelmesen távoznak. Kimennek és kint felveszik a szokott helyeiket. Bár Lisandronak a nappal miatt vissza kell majd térnie hozzánk.. de addig még van időnk.
Sétálok egyet a szobában és gondolkozom. A következő lépéseimen és azon, hogy merre is induljak majd el, miután azokkal végeztem, amik miatt ide jöttünk. Meddig óhajtom Lizbeth-t büntetni? Rá nézek megint. Figyelem őt. Ráncolom a homlokomat. Karbafonom a kezeim, majd öklömön támasztom az államat. Ma még biztosan büntetem. Talán holnap, majd engedek neki egy keveset. Egy kis vért. De nem közvetlenül az élő forrásból… a jó doktorok és a tűik, csöveik a vénákba….
-Aludj Lisbeth… - Parancsolok rá azon a hangon, aminek nem mondhat ellent.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őrület - 1794 Tele   Őrület - 1794 Tele - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Őrület - 1794 Tele
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
In The Darkness :: Manhattan-
Ugrás: