In The Darkness
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Darius & Sera

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Darius & Sera   Darius & Sera EmptySzomb. Aug. 24, 2019 9:25 am


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image]Darius háza, reggel 10:00

Kések. Az órákra pillantok ahogyan begördülök az autóval. Azt mondta,hogy ne késsel, burkoltan parancsba adta. És én még is bár nem önszántamból. Nem türelmes, nem szeret várni ezt mindenki tudja róla. Pillanatot várok körmeimmel picit a kormányon dobolva mielőtt kiszállnék. Sajnos ez van ha az ember orvos ,ha beesik egy sürgős eset akkor azt el kell látni akkor is ha túlcsúszol a műszakon. Akkor is ha az alfád vár. Úgy döntöttem ezek után kell egy zuhany,úgyhogy azt még beiktattam ,amitől most nagyon jó az illatom, de még néhány perces csúszást idézett elő. A szívem a torkomban dobog több okból is. Az egyik az,hogy nem tudom miként fogad így hogy késtem , és ennyi munka után egyszerűen nincs agyam a játszmáihoz. Éles ésszel sincsen sok esélyem mert azt hiszem a közelébe főleg ha félmeztelen vagy túl közel van az agysejtjeim maximum felé működik most a másik fele is alszik.  Azt kellett volna mondanom neki,hogy jobb lenne holnap.
De nem tettem, telefonon felhívni még nem volt pofám meg amúgy se mertem.
A másik ok az idegességemre pedig az amiért itt vagyok. Azt mondta,hogy be kell fejeznünk amit elkezdtünk,hogy Nimi-Ra lehessek. Izzadás tenyerem a gondolatra, s alhasam görcsösen össze rándul amint lelki szemeim előtt megjelenik félmeztelen teste. Macskám elém siet ,hamarabb jelezve a hímnek a közeledésemet mint ,hogy kopoghatnék. A hóleopárdhoz siet, fekete bundája felvillan a távolban és halk doromboló purrogással üdvözli a másikat. Lesunyja a fejét a hím pofájara nyalint alulról, megadóan törleszkedve számítva a másik dühére.
Tudom hogy tudja mikor érek az ajtó elé még is kopogok bár alig hallhatóan.
Ha enged hát belépek.
-Darius-üdvözlöm ahogyan belépek. - Elnézést,hogy késtem.-A hangom tárgyilagos miközben leteszem a táskám .Akárha egy üzleti társalgásban vennék részt és arról késtem volna.Igyekszem természetesen viselkedni és nem zavarban rágcsálók az ajkamat. Én ennél profibb vagyok még felnőttebb nem egy buta kis csitri ideje lenne úgy is viselkedni mint egy érett felnőtt.




[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Darius

Darius


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2014. Jul. 12.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptySzomb. Aug. 24, 2019 11:59 pm


Seraphina


[Only admins are allowed to see this image]
Lusta macska vagyok ma reggel. Kifejezetten lusta és lassú. Még fekszem az ágyon a lepedőn elnyúlva, süttetem a hátamat a nappal, az egyik lepedő a jobb bokám és lábszáram köré van csavarodva, a másik pedig valahol a földön, egy párna a fejem alatt és a jobb karom alatta, a bal lelóg az ágyról. Ruha egy szál sincsen rajtam, minek az az alváshoz? Nem régen feküdtem el, talán ha négy órája annak. Még jelenésem volt Darcia színe előtt. Mesteremmel megvolt a magunk kis terve a városban, és a falkával is egyaránt. Egyeztettünk. A mostani város urát ki akarjuk végezni, de minezt alaposan megtervezzük és igen elegánsan visszük majd véghez, ami nagyot fog szólni és mindenki számára egyértelmű lesz a helyzet, hogy nincs értelme baszakodniuk velünk. De alvásra nekem is szükségem van. Teljesen mindegy, hogy 800 éves is elmúltam, ettől még élő vagyok és kell az alvás. Pittyen egy ketyere az éjjeliszekrényen. Jelzi, hogy autó érkezett, hogy használva lett a beléptető kód a kapun és azt is jelzi, hogy behajtott a jármű. Ideje felkelnem. Zuahnyoztam még alvás előtt, így csak a leopárdomra jellemző szagot viselem, a magaméval együtt. Most csak megmosom az arcom és a nyakamat, hanyagul törlöm meg a képem és a rövidre nyírt hajamat, íyg nyakamon és mellkasomon vízcseppek találnak maguknak utat lefelé. Csak egy farmert húzok fel magamra, de még azzal sem fáradok, hogy begomboljam, elég a slicc. Elindulok lefelé, fejkörzés, vállak átmozgatása. Lassan sétálok le, méltósággal mezítláb.
Leopárdom, az ezüst és fekete, hópárduc fogadja a fekete törleszkedését. Lustán jelzi, hogy ki az aki rangban felül áll, majd elheveredik és lenyomja maga alá a nőstényt. Lusták vagyunk még mind a ketten. A konyhába sétálok, egy pillantást vetek Serára, mikor belép. Tipikus amerikai konyha, nappali, étkező és a bejáratból rálátni a konyhapultra. Csak a szemem sarkából vetek rá egy pillantást, majd benyomom a gombot a kávéfőzőn és a fagyasztóból kibányászom a fagyott szemeket. Frissen szeretem és méreg erősen.
Utána a nappaliba ballagok át és egy fotel-prics kombináción eldobom magamat.
- Késtél, Sera…. – jegyzem meg neki alvástól mélyült és rekedt hangon. Utána rápillantok és megvillantok felé egy mosolyt is, olyat, ami egyszerre vonzó és semmi jót nem ígérő. Nem fenyegetem, csak pusztán ilyen a természetem és ébredés után nem vagyok valami barátságos.
- Vagyél ki két bögrét és tölts magadnak is, jobb oldali szekrényben van minden vacak, amit esetleg kérhetsz bele, nekem csak feketén hozd ide. – Közlöm vele, ahogy még süttetem a hasamat a napon és nyúlok kényelmesen azon a vackon. Kezeim felemelem és megkapaszkodom a fejtámlában ezzel is megfeszítve jó néhány izmot, nyújtózom egyet kéjesen.
- Egy Nimir-Ra mindig érkezzen pontosan és ne húzza az időt….- megnyalom a fogaimat. Kivillantva az állati állkapcsomat. Túl sok időt töltöttem állati alakomban így a fogaim már nem emberiek, a szemeim szürkék, de mindig is ilyenek voltak. Egy letűnt kor sarja vagyok, ahol még léteztek leopárdok, akik születtek és azok a hópárducok voltak. Mára már valószínűleg én vagyok az utolsó egyed. De most ez nem lényeges.
Most már szemmel tartom Serat és figyelem, hogy mit tesz, készít-e magának is kávét, ide hozza-e parancsomra az enyémet vagy áll még ott egy helyben és tanácstalanul bámul-e még?
Vissza az elejére Go down
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyKedd Aug. 27, 2019 1:20 am


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image]Darius háza, reggel 10:00

Már akkor tudtam,hogy késni fogok amikor begördült a váratlan hordágy a kórházba. Igaz ami igaz nem mondtam,hogy bocsánat ,de nem érek rá mennem kell. Valószínűleg a lelkiismeretemmel nehezen számoltam volna el ha hagyom,hogy mások lássák el és nem tudnak rám számítani. A gyógyítás az életem és mindennél fontosabb számomra.
Szóval mondhatjuk,hogy bevállaltam azt,hogy nem fogok ide érni időbe de álmos arcát látva eddig aludhatott. Macskám az övéhez törleszkedik, fel van készülve a másik dühére ahogyan én is. De nem kell kérnie a másiknak kétszer,hogy mellé pontosabban alá heveredjen,dorombolva élvezi a hím közelségét.
Míg én Darius ragadozó mozgását figyelem ,ahogyan elheveredik és félmeztelen testének minden izmára tökéletes kilátást nyújtva ezzel. Nyilvánvaló ténymegállapítására azért rándulok kissé össze mert belépésemkor már kértem elnézést ugyan ezt elmondva. Hangja rekedt és mély a bőrömön karistol végig libabőrt csalva a karomra. Mosolya egy kicsit sem bizalomgerjesztő és még is kellemesen rántja össze alhasamat a látvány. Megnyalom az ajkamat,hogy kiszáradt szám alkalmas legyen a beszédre.
- Bejött egy baleset . - Nem kérek újra bocsánatot már megtettem. Hangom határozott és nincs benne semmi megbánás vagy alázat. Elkéstem mert dolgoztam és most itt vagyok.
Az első szavakra megmozdulok nem vagyok egy teszetosza jellem. Kiveszem a bögréket  és elkezdek megcsinálni a két kávét. Ellentétben vele én nem aludtam már nagyon régóta, szóval szükségem lesz arra a kávéra. Magamnak dobok bele két cukrot neki úgy viszem ahogy akarta ,feketén. Ahogyan megfordulok a két kávéval a kezemben megfeszülő izmainak látványával találom szembe magam. Egy pillanatra megakadok a mozdulatban,hogy aztán elinduljak felé és a saját bögréjét felé nyújtsam. Olyan ahogyan ott fekszik mint egy igazi király, fensőbbséggel téli és rendkívül impozáns, férfias látványt kelt. Bármennyire is fáradt vagyok minden porcikám kívánja,hogy hozzá érjek.
- Húznám? Dolgoztam. Aludtál, csak pár percről van szó. -A kávémba kortyolok még mindig állva, félő ha leülök elalszom . - Nem hagyhatok ott él haldokló sebesültet csak úgy. -Továbbra is tárgyilagos a hangom beszélek , van az a szint amikor a kávé nem segít, sőt rosszabb tőle úgyhogy inkább leteszem a dohányzó asztalára.



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Darius

Darius


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2014. Jul. 12.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptySzer. Aug. 28, 2019 6:12 am


Seraphina


[Only admins are allowed to see this image]
Szeretem mikor ilyen hatást váltok ki a nőnemű élőlényekből. Félelemmel vegyes vágy illata csapja meg az orromat és ettől még inkább állandósul az a ragadozó mosoly és kicsit fészkelődöm is azon a priccsen vagy mi a fene ez a vacak. Közben meg szinte ártatlanul süttetem magamat a Nappal. Baromi keveset aludtam. Elég komoly dolgaim voltak a Mesteremmel és az a kevés alvás sem volt valami pihentető, kb ájulattal határos. Félreértés ne essen, nem vagyok gyenge, egy kicsit sem, bárkit kizsigerelek még most is fél kézzel, de ettől még kicseszettül lusta vagyok. Szívesen aludnék még és meg sem mozdulnék a nap folyamán, maximum mint a házi macskák, arrébb vonszolnám magam a következő nap foltig, ha a mostani elmászott volna. De erre nem érek rá és emiatt nyűgös is vagyok. A falka lelkének ápolása nem az én műfajom és idegesít is, nem tudok mit kezdeni ezzel. Valljuk be az EQ-m igen csak lent van a béka segge alatt. Nem mondhatnám, hogy hű de nagyon nagy az együttérző képességem. Erre kell nekem Sera. Elsőnek tudnom kell mennyit tud, mennyi erő van benne, fizikálisan és metafizikailag is, mennyit bírnak el az idegei. Bár tudjuk vannak Nimir-Ra-k, akik nem az erejük miatt azok, hanem mert a falka anyja, akit úgy választottak meg és tisztelnek. Nos, Serat tisztelik. Az előző Nimir-Ra is felnézett rá, az a kis Pamacs vagy ki?! Gabriel kicsike húgocskája, ja, csinos kis cicuska volt, de begőzölt a trónfosztás miatt.
-Baleset? - majd ásítok egy hatalmasat amibe az állkapcsom is beleropog és recseg, megvillantva így a fogsoromat neki. Igen, ezekkel a tépőfogakkal haraptam át az elődöm torkát, ezzel adva meg neki a kegyelemdöfést. A bögrét úgy veszem el tőle, hogy szándékosan hozzá érek az ujjaihoz, a magaméival, mindeközben folyamatos a szemkontaktus. Lehet lusta vagyok, ásítottam és itt henyélek, de a tekintetem éber.
- Ha van elég orvos és a falkádról van szó, de ha nincs is eléhg, viszont a falka, a vezér igényel… - Nyitva hagyom a mondatot és kicsit feljebb ülök, hogy mégse öntsem nyakon magamat a forró kávéval. Belekortyolok és mormogok, vagy inkább morgok kicsit, forró, ahogy szeretem és erős, ahogy a méreg, ráadásul viszonylag sűrű is. Nem szeretem a híg löttyöket. Kortyolok  még néhányat és figyelem őt a bögre pereme felett, majd lassan felülök, mintha csak a bögrém akarnám letenni. Közben nézem őt és felmérem a távolságot és a helyzetet.
Egy pillanattal később kb mellbe vágom a saját energiáimmal, ami forrón tép bele és kezdi el felrántani a felszín felé a leopárdját. Lusta macskából váltok minden átmenet nélkül át és szemeim rá szegeződnek. Feél sem álltam, csak felültem és figyelem őt, hogyan változik meg, tágul a pupillája és hullik darabokra a bögre. Meglepetés, nem adom egyszerűen a rangot, elább pár dolognak meg kell felelned….
- Egy Nimir-Ra legyen elég erős és éber is…. - jegyzem meg neki színtelen hangon. Megvan a képességem és a hatalma, kirántani belőle az állatot és vissza is tudom fordítani. nem csak az Arany tigrisek különlegesek, de az ezüst leopárdok is azok…. voltak…. Talán tovább kellene örökítenem a genetikai állományom….
Vissza az elejére Go down
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyCsüt. Aug. 29, 2019 9:05 am


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image]
Túlságosan is jól néz ki. Még így, hogy már alig állok a lábamon a fáradtságtól így sem hagy hidegen. Pedig lehetnék annyira fáradt, hogy ne vegyem észre mennyire vonzó. Ahogyan megcsillan izmos hasfalán a fény. Francba. Elfordulok, hogy a kávé elkészítésének szenteljem a fegyelmemet és ne őt mustráljam. Nem tudom miért találom ennyire ellenállhatatlannak. Nagyon sok férfival hozott már össze a sors és volt jó pár partnerem is, de sosem volt egyik sem ilyen hatással rám. Talán öregszem és elkezdett dolgozni a biológiai órám. Vagy éppen csak a ragadozó mosolya idézi vissza a tinédzser koromat. A fene se tudja, minden esetre alig bírom levenni róla a szemeimet.
-  Igen. Autó baleset.- Válaszolom neki készségesen miközben kitöltöm a kávékat és elkezdem az enyémet beízesíteni.
Ujjai az enyémre siklanak, ahogyan elveszi a bögrét, tekintete az enyémbe fúródik és ha akarnék sem tudnék másfelé nézni.
- Aludtál...- Suttogom.- Ott nagyobb volt a szükség. Te is tudod, hogy ha választani kell a falkát választom.- De ez most nem olyan helyzet volt ahol mind a két oldalról nagy szükség lett volna rám. Meg amúgy is csupán néhány percről beszélünk. Bár tudom, hogy nála ez igen nagy jelentőségű dolog, hogy senki sem késhet őt kivéve. Mármint még őszintén szólva őt sem láttam sosem késni, de nyilván valóan neki fel van tartva ez a privilégium.
Beleiszom a kávéba miközben félmeztelen testét nézem, ahogyan felül és így megfeszülnek a hasizmai. Elmerengek szikár testének látványában amikor hirtelen mellkason talál az ereje. Mintha forró vízzel öntenének nyakon a macskám azonnal a mellkasomnak vágódik, rögtön, ahogyan fullasztó ereje ugyan oda betalál. Pupilláim azonnal kitágulnak miként a macska megpróbálja átvenni az uralmat a testem felett. A bögre egyetlen csattanással esik ki a kezeimből, ahogyan nyögve hátra tántorodok. Ereje fullasztóan rám telepedik sosem tapasztalt erőszakkal ráncigálva elő a macskám.
Mennyi esélyem lehet egy olyan alfa ellen mely egy vámpír szörnyrésze és már évszázadok óta gyakorolja, hogyan kell valakiből elő csalni a macskát?
Nem érdekel még ha tudom is, hogy az ellenállás még több fájdalmat szül, hogyha átengedném magamat akkor a váltás nem lenne annyira fájdalmas. Könnyebb lenne s még sem vagyok hajlandó megadni ezt az örömöt. Vissza próbálom tuszkolni a macskámat. Hívja az alfája és eleget akar tenni a hívásnak...
Össze görnyedek a térdemre támaszkodva igyekszem ellenállni a késztetésnek, szemeim macskássá válnak érzem, ahogyan megnyúlnak a körmeim. Kiver a víz, ahogyan forró ereje a nyakamba ömlik ismét, térdem megcsuklik s a földön puffan. Tenyerem mely újra emberi a parkettára támasztom, mintha segítene az, hogy nézem az emberi mivoltom megőrzésében.
- Ezért hívtál ide? Leckékért? - Kérdezem a macska morgó torz hangján melyet csupán az érthet aki szintén macska alakba bújik néha napján.



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Darius

Darius


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2014. Jul. 12.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyPént. Szept. 06, 2019 8:51 pm


Seraphina


[Only admins are allowed to see this image]
Tisztában vagyok a hatással amit rá gyakorlok, vagy éppen másokra. Mindig is tisztában voltam vele, mióta csak az eszemet tudom. Mindig is úgy neveltek, hogy tudjam mennyit fogok érni, de ez nem jelentette azt, hogy én voltam az arany ifjú, ez inkább sokkalta mutatott arra, hogy én kaptam a legtöbb pofont. Vagy megtörik az elmémet maximálisan vagy pedig erősebbé tesznek. A helyzet az, hogy okoztak károkat a mentális síkon, de az csak az előnyömre vált.
Nem szokásom késni, én mindenhol előbb ott vagyok, hogy felmérhessem a terepet és tudjam attól mire is számíthatok. A késés nem az én asztalom, azt meghagyom másnak, én inkább azzal gyakorlok nyomást másokra, hogy vártam rájuk és ezt éreztetem is mindegyikkel.
Nem adtam bele mindent, ha akarnám még belőlke is pillanatok alatt előránthatnám a macskáját. Az a 800 plusz év és a vámpír hatalma karültve az enyémmel, igazán erőssé tesz, olyanná, aki egy másik alfa erejét is le tudja nyomni. De, most nem az a konkrét célom, hogy elő is húzzam belőle, a határai érdekelnek, meddig bírja, meddig tud nekem ellenállni? Mekkora erőig képes ellenállást kifejteni.
- Tanulj meg gondolkozni, nem csak egy oka van annak, hogy itt vagy. Én pedig nem vagyok sekélyes. - Osztok meg vele ennyi jó tanácsot. Miközben fokozom rajta a nyomást és figyelem, hogyan is változik és ellenáll velem szemben, mikor jön az a pont, ahol már nem bírja vagy nem akarja tovább?
- Nimir-Ra-t keresek magam mellé és ez nem titok, kiscicám, de ha nem vagy erre alkalmas, akkor feleslegesen pazarlom rád az erőmet, időmet. A falkának kell egy érzelmi támasz, valaki akire a számomra érdektelen ügyeket hagyhatom, de ha nem vagy ehhez elég nem vagy nem bírod akkor…. - nem fejeztem be a mondatot, csak ültem ott vele szemben, a szemeimben a macskám szemeinek fényével és várakoztam, hogyan is reagál. természetesen nem engedem majd, hogy alakot váltson, vagy talán még is, majd még meglátom. Hús van készenlétben, már úgy készítve, hogy ha alakot váltunk úgy is ehessünk. Első számú szabály, az alkakváltás sok energiát elhasznál, az anyagcserénk amúgy is sokkal gyorsabb mint egy embernek, tehát ennünk kell, ha váltottunk. Így van emberi és állati fogyasztásra is alkalmas étel, készenlétben. A célom nem a kínzása, hanem, hogy felmérjem, valóban alkalmas-e. Több szempontból is. Nekem a legerősebb nőstény kell, de nem olyan aki harcolna velem a vezetésért, azt erő több féle lehet.
Vissza az elejére Go down
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptySzer. Szept. 11, 2019 6:39 am


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image]Könnyű szerrel előrángathatja belőlem a macskát, még is csak a felszínt kapargatja. Ezt már akkor tudtam amikor elsőként hódoltam be neki, ahogyan átvette a falkát. Ő meg azt tudta meg abban a pillanatban, hogy a többiek mennyire hallgatnak rám, mennyire néznek fel rám vagy érdekli őket a véleményem. Hiszen kellettem én ahhoz, hogy könnyebb legyen neki és persze nekünk is. Hiszen felesleges lett volna a kakaskodás, aki egy kicsit is használja az eszét azt tudja, hogy egyikünknek sem lett volna semmi esélye ellene. Persze így is akadt aki nem használta és nem is követett sértettségből, de ez már nem az én bajom. Ha valaki ostoba nem igen lehet vele mit kezdeni. De akkor én tudtam, hogy lépnem kell, hogy mások is lépjenek a saját magam és az ő védelmükben is. Egyszerűbbnek tűnt és simábbnak és amúgy sem volt ellenemre egy új alfa a régivel voltak gondok. Mindennek ellenére feldühít a játéka, mert ez csupán az. Amikor behódoltam a kezébe adtam, hogy megvéd a bizalmamat, hogy nem fogja felhasználni saját szórakoztatására a hatalmát felettem. S most mit tesz?
Érzem, ahogyan ránt egyet a láthatatlan pórázon s a macskám a bensőmnek ugrik. Ah nyughass.
Felbosszant, hogy ilyen könnyedén kényszerített térde, hogy fitogtatja az erejét amivel eddig s tisztában voltam.
Össze szorítom a fogaimat, maradék erőmért nyúlok, hogy vissza tuszkoljam magamba a szörnyem. Még nincs itt az ideje annak, hogy előmerészkedjen, még ha mar és kapar is belülről. Kettőnk közül én vagyok a főnök s nem ő már évek óta. Hamar megtanultam elrejteni a szörnyet, felé kerekedni úgy tenni a legnehezebb pillanatokban is, mintha ember lennék, mintha nem lenne baj. Most is ezt a tudásom veszem elő, mikor felállok, darabos mozdulattal és összekapom a bögrém nagyobbra tört darabkáit. A mosdóhoz sétálok , macskához képest darabosan viszont emberi léptékben egész normálisan, hogy a kukába dobjam a darabkákat.
- Vagy én pazarlom feleslegesen.- Támaszkodok meg a pulton egy pillanatra. Nem leszek senkinek sem a csicskája és a bábuja. Akkor sem ha úgy vonz mint ő, akkor sem ha a közelébe nem tudok gondolkozni, de még akkor sem ha egyetlen mozdulatába kerülne megölni. Tudja, hogy sosem kérdőjelezném meg a hatalmát mások előtt ennél okosabb vagyok, de személyiségem nem engedi, hogy mindenben igazat adjak abban is amivel semmiképpen sem értek egyet.
- Nem leszek a játékszered Darius. Ha az kell keress mást, van másik kedves és gondoskodó pofi a falkában.- Morranok, ahogyan a macska kiszól egy pillanatra. Eltorzult szemeimmel pislogok, levegő szökik a tüdőmbe, ahogyan mélyebbre igyekszem nyomni magamban mielőtt eltolnám magamat a pulttól és elindulnék kifelé. Igen haza, igen aludni és igen faképnél merem hagyni még ha tudom is, hogy ha akarja nem megyek sehova. Nem érdekel ha megsértem mert ő is így tett most. Be kell ismerni, hogy fáradt vagyok kétszer tizenhat óra között aludtam összesen három órát, kellene a pihenés. Nem az ő szórakozása.
Eltolom magam elindulok.
-Ne haragudj. De ezek szerint tényleg nem rám van szükséged. - Pillantok rá éppen csak egy másodpercre, ahogyan az ajtó felé tartok, mert annak nem hinném, hogy lenne erőm ellenállni a látványának is meg az ostromnak is ami a macskám ellen irányul...






[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Darius

Darius


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2014. Jul. 12.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptySzomb. Nov. 09, 2019 5:11 am


Seraphina


[Only admins are allowed to see this image]
Nem engedem távozni, elé lépek és a hasa előtt húzom át a bal karomat, majd visszafelé terelem a kanapé irányába. Sőt mi több, könnyedén kapom fel és teszem vissza oda, ahova korábban leültettem. Megtudtam, amit akartam és innentől már én is a dög lusta kategóriát kezdem erősíteni, aki aludni akar és hagyják a piscába békén a baromságokkal.
-Maradj a formás kis seggeden! - vetem oda neki és olyan gesztust kap tőlem, amit nem szoktam megejteni. Kap egy bögre forró kávét, egy másik bögrében és most vissza dőlök a helyemre, ahol korábban is süttettem magamat.
-2x16 óra után is kitűnő az önuralmad, ez felettébb értékes tulajdonság. - Kap tőlem még némi dícséretet is és szépen elnyúlok, mint aki épp elolvadni készül. Mondtam, hogy már a dög lusta vagyok kategóriát erősítem.
-Nem minden a csinos pofika, Cicám, sok múlik azon is mi van a fejedben és mennyire vagy képes kiállni magadért. Nyilvánvalóan nem csak egy bábra van szükségem. Nem szeretem az üresfejű libákat, még csak ágymelegítőnek sem. Untatnak. Te pedig nem vagy ostoba, ugyanakkor kissé vakmerő kezdesz lenni, de egyelőre, elnézem a dolgot. - Hja, lusta vagyok oda csapni. Néha előfordul velem ez is. Darcia amúgy sem sürget éppenséggel, szóval, ráérünk még.
- Itt maradsz nappalra, találsz üres szobát, ahol el dőlhetsz aludni. Lesz még pár dolog, amit át kell vennünk még az este előtt. De előtte én is aludni óhajtok, addig felőlem az egész kicseszett világ is összedőlhet. - Közöltem vele most már leplezelten lustasággal és egy ásítással is megfűszereztem. Megfeszültem, nyújtózkodtam, lustán, macskásan és utána felültem.
- mennyi fogalmad van a vámíprokról és a mester vámpírokról, úgy általában? Etikett, protokoll és a többi? - Teszem fel neki az egyik fontos kérdést, hogy tudjam alvás után mennyi munkám lesz vele?
Vissza az elejére Go down
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyCsüt. Dec. 05, 2019 10:59 am


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image]Testem azonnal tenyere alá simul, ahogyan megérint áruló módjára élénkül fel bennem a macska. Mert az a rohadt dög másra sem vágyik sem mint a hím elé henteredni és felkínálni magát bármelyik pillanatban, mindegy, hogy éppen az előbb akarta erőszakkal előrángatni. Szusszanva szakadt fel belőlem a lélegzet amin elengedte a bennem elő szörnyet, s testem azonnal könnyedebbé vált volna készen a távozásra, ha nem kap fel. Meglepetésemben még ellenkezni sincsen időm s már a kanapén ülve találom magam. Kurta és durva parancsa nélkül is a fenekem maradnék, hiszen ledöbbent a szituáció. Kávé. Azt kapok tőle a kis kezeim közé, belenézek a fekete méregbe és bensőmet simogatja a gesztus. Igyekszem nem irreálisan sokat képzelni bele. Pillantásom elnyúlt izmos testére függ, a macska a falat kaparja bennem s én is szívem szerint mellé henterednék, mint nő is kívánom, hogy a vállára hajtva a fejemet az oldalának simuljak, de a falka ösztön még erősebb. Belekortyolok az erős feketeségbe, hogy eltereljem egy kicsit legalább a figyelmemet.
Megállom, hogy feldoromboljak és sikerül igazán közönyös hangsúlyt megütnöm, ami talán álcázza azt ami a bensőmben zajlik. Egy hülye kis tinédzser is kevésbé visong mint én most belülről. Francba.
- Ez a munkámhoz tartozik.- Mindig készenlétben és fegyelmezetten, különben életek folynak el az ujjaim között.
Pillantásom ismét rá vetem, ahogyan a burkolt és lusta fenyegetés elhangzik. Elnézi mert olyan kedve van, egyenlőre úgy tűnik, hogy sikerül mindig megtalálnom a megfelelő pillanatot a vakmerőségre, hogy ne égessem nagyon meg magam. Ettől függetlenül értem a célzást és hiba megint ránézni, egész lénye betölti a teret akkor is ha nem nézek rá. Vágyam, hogy közelebb húzódjak csak erősödik amikor a tekintetemet is rá emelem.
Kis csalódottság az amit érzek mikor közli, hogy találok üres szobát aztán mehetek oda aludni, mint egy kölyök komolyan, annyira szánalmas, hogy saját kezűleg verném magam fejbe legszívesebben. Elnyújtózik mire minden izma megfeszül a karján és a hasfalán, miként lustán nyújtja meg őket, majd dagadnak újra ki. Jaj már.
Ismét elnézek lehörpintem a kávé maradékát.
- Mit tervezel este?- Mert ezt nem részletezte, mert amennyiben szexet nem hinném, hogy olyan sok átbeszélni valónk lenne előtte. Ah igen már megint ezen jár a fejem ez tuti, hogy az alvás hiány miatt van mert teljesen lementem primitív szintekre.
Hátrébb csúszok felé fordulva úgy, hogy egyik lábamat behajlítom magam előtt és így meg tudok a háttámlán támaszkodni, sajnos így mindenképpen őt kell néznem, de igyekszem az arcára fókuszálni.
-Nem sok dolgom volt vámpírokkal, úgyhogy
a tudásom igen csak csekély ezen a téren.
-Ellentétben természetesen vele aki viszont eléggé képben van a dologgal ennyi évszázad alatt.
- Mik a legfontosabbak amit mindenképpen tudnom kell?- Nem kell mindent elmondania csak azokat amik életbevágóan fontosak. A többit meg majd megoldom, elvégre mint azt láthatja nem vagyok hülye és jól is szoktam társalogni könnyen felmérem a helyzeteket és pontosan tudom a ranglétrán elfoglalt helyemet.



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Darius

Darius


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2014. Jul. 12.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyVas. Dec. 08, 2019 2:04 am


Seraphina


[Only admins are allowed to see this image]
Nyúlok nyújtózom tovább és nem nagyon akaródzom elmozdulni már onnan. Ott maradt a hátsóján, én meg fáradt vagyok. Lusta már szinte mindenre. Ő meg nem provokál, hogy példát statuáljak vele, így nem kezdek további erő demonstrációba. Minek? Jó kiscica éppen. Lehunyom a szemeimet és süttetem a hasamat egy ideig, csak lustán válaszolok, ami azt jelenti, két percet biztosan kell várnia, mire kinyitom a számat.
- Elkezdlek kitanítani, mindenre, amit tudnod kell illetve, lesz egy köröd Darciaval is. Gyakorolsz a mesteremmel az etikett tekintetében, addigra azért elmondom az alapokat. – Aztán gyakorolhat élesben a Mesteremmel. Darcia gyönyörű nő és elsőnek törékenynek is tűnhet, de nem az a fajta, aki tűri a hülyeséget és az ostobaságot. Hamar megtanítja mindenkinek, hogy ki az úr a házban. Kegyetlen mint minden ilyen idős vámpír mester. Ráadásul rövidesen bedöntjük a várost és a miénk lesz a hatalom. Majd pont azt hitte az a ficsúr, hogy új ágyast fog kapni a Mesterem személyében. Ezen jót vigyorgok magamon. Szép kis vérontásnak nézünk elébe. Különösen, hogy Mesterem a Vámpír Tanács egyik tagjának a legelső gyermeke. Majd pont meghajolna, egy olyan ficsúr előtt mint az itteni város úr. De előbb rendezkedünk kicsit. Előbb a leopárdok, utána pedig más vérállatokat vonunk a befolyásunk alá.
- Türelem, Cicám, türelem, van még jó pár óránk addig… - Totálisan lusta macska vagyok. Aztán felnyitom az egyik szemem és lassan a másikat is, most jobban megnézem magamnak Serat és igen… sok óránk van még tanítani őt és még másra is, ami… igen kellemes elfoglaltság, és ahogy a levegőbe szimatolok, nem lesz ellenére sem. De épp megdögleni is fáradt vagyok, nem hogy megdönteni éppen a cicust. Nem tudja milyen éjszaka áll mögöttem és mennyi erőt kivett az belőlem. Mondjuk egyelőre nem is kell tudnia neki semmit sem. Csak ellököm magam arról a vacakról, amin eddig henyéltem. Aztán felállok és alaposan kinyújtóztatom magamat. Intek neki, hogy kövessen.
- A helyettesítésedről már gondoskodtam. Nem fognak behívni az éjjel és nappal sem. A következő 48 órában csak az enyém vagy és tanulni fogsz… - Indulok el előtte a lépcsőn. Hátamon mostanra kifehéredett, vékony kis hegek futnak végig. Megvan a magam múltja és persze az életemben megélt harcok nyomai is ott vannak.

Vissza az elejére Go down
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyVas. Dec. 08, 2019 10:10 am


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image]Csak figyelem izmos alakját a válaszra várva és még jó, hogy türelmes típus vagyok máskülönben kifakadnék. Nem mondom, hogy annyira lelkesedek azért amit mond. Sosem akartam, hogy igazán közöm legyen a vámpírokhoz, de én mondtam igent az "ajánlatára". Lett volna vajon más választásom? Hiszen megpróbáltam udvariasan elutasítani, de ellene vajmi kevés esélyem van volt és lett volna. Több okból kifolyólag is még csak nem is kellett igazán megerőltetnie magát, hogy megtörténjen amit ő akar. Vajon mennyire lehet unalmas egy olyan nő aki mindig csak bólogat? Elhessegetem ezt a gondolatot magam elől.
- Nyilván jó ha az embernek bővül a tudása. De még is mi szükségem lenne erre a jövőben? Eddigi életemben is sikerült elkerülnöm a vámpírok nagy részét... - A mesterén kívül még is miért kéne nekem találkoznom velük? Vagy ismerni a vámpír etikettet? Fáradt vagyok ugyan, de ő még lustábbnak tűnik nálam még is azt hiszem, hogy nekem lassú a felfogásom, hogy csak most kezdek rájönni, hogy pontosan mibe is sikerült belecsöppennem.
Türelem, alig halhatóan mordulok fel és elfordítom a pillantásomat. Ide hívott, hogy játszadozzon aztán meg ne mondjon tulajdonképpen semmit. Fáradt vagyok és bizony nyűgös is ő meg kezd úgy kezelni, mint egy ostoba csitrit. Lenyelem a békát most, de lehet, hogy a következőnél ez már nem fog sikerülni.
Ahogyan megmozdul megnyikordul alatta a kanapé így pillantásom ismételten rátalál és ennek köszönhetően nem szalasztom el miként nyújtja meg isteni kinézetű testét. Lelki szemeim előtt megjelenik miként nyalnám végig gerincének vonalát megízlelve a bőrét. Végig csókolnám az összes heged, felfedezve a bőrének minden centiméterét.
Jó kutya hopp... össze ráncolom a szemöldököm, ez a második béka amit vissza nyelek. Észre sem veszem, de elkezdek strigulázni hiszen nem akadhatok fent minden apróságon. Meg amúgy is át kell még gondolnom, hogy mennyire találom sértőnek ezeket a vonalakat. Követem, habár cseppet sem jókedvűen és a hangulatom egyre nagyobb árnyékokat vet a falon. Megtorpanok, az egyik fokon.
- Ezt csak így kijelented?- Meg sem próbálom elrejteni a hangomban fejsejlő felháborodást, amúgy sem sikerülne. Habár az alvás és a szabadidő iszonyatosan kell már, mert kicsit túlhajszoltam magamat, de akkor sincs joga ehhez. - Hogy a megkérdezésem nélkül lemondtad a munka napomat? Szervezkedtél a hátam mögött anélkül, hogy én erről tudnék? Ez nem olyan dolog amit az ember csak egy csettintéssel leráz. A betegeim várnak és emlékeztetnélek, hogy egy jaguárunk pár órája még élet és halál között lebegett valahol. Mit gondolsz rá ki fog ebben a 48 órában ránézni? - Vissza fojtom az indulatokat amik bennem tombolnak. Egyébként jól alkalmazkodom és kifejezetten könnyedén követek szabályokat, de azért vannak érzékeny pontjaim nekem is. Ilyen például a munkám és a szavad időm amivel ő most olyan könnyedén rendelkezett mintha a tulajdona lennék.
- Nem vagyok a tulajdonod Darius, hogy rendelkezz az időmmel.- Megfeszülnek az ajkaim a kijelentésem végén és nem érdekel, hogy magasabb nálam az se, hogy fel kell néznem mert pluszban még jó néhány fokkal feljebb is áll, legszívesebben felképelném, de tudom, hogy az nem vezetne jóra. Ujjaim ökölbe fordulnak hirtelen a macskám sem akar simulva törleszkedni a hímhez az önérzetét neki is sérti a szituáció vagy csak engem érez, van amikor velem van és nem árul el léha természetével.



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Darius

Darius


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2014. Jul. 12.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyKedd Márc. 31, 2020 8:40 pm


Seraphina


[Only admins are allowed to see this image]
- Eddig életedben. Sera, az eddigiben… - Ásítok egyet és nem fejezem be a mondatot. Kattan az állkapcsom is egy hatalmasat. Ahogy felfelé haladunk a lépcsőn és felelek neki. Baromi fáradt vagyok, ezen már semmi sem segít, sem koffein sem adrenalin. Megdögleni nincs erőm. Kegyetlen éjszakám volt. A hátamon van nyoma friss sebesülésnek is, de azok csak karcolások. Nem hagytam magamat megsebezni, de azért nyoma van annak, ha orvul szétzúznak valaki hátán egy kurva széket és csak egy ing van rajtad ellene.
-Más szituációban vagy, mint életed eddigi területén. Ezt vésd az eszedbe. Most olyan vámpír van a városban, aki hívja a macskákat és te Nimir-Ra lettél, ami következményeket vonz maga után. A magad és a falka érdeke is, hogy tisztában legyél a következő dolgokkal…. – Felelem neki, ahogy felérünk a lépcső tetejére. Az oroszlánokat meggyőztem. Holnap a hiénák fognak jönni.
-Sera… két millenniumot is megéltem.- Most kapja képébe a koromat elsőnek. – Szerinted, mennyire számítanak ennyi idő után az ilyen apróságok? – Bizony-bizony szépségem. Már a kétezret taposom. Ez a valódi korom, Darcia 2500 éves, csak titkoljuk a valódi korunkat és erőnket jelen pillanatban. Most szembe fordulok vele és figyelni kezdem.
- Önérzeteskedhetsz itt nekem, Seraphina… de sokra nem mész vele… - Mélyül a hangom és élénkül a tekintetem. Előrevetítve, hogy most már figyelek és az nem jelent neki semmi jót, ha feldühít.– Megvolt a lehetőséged a távozásra, megvolt a lehetőséged arra, hogy a háttérbe húzódj, de nem tetted. Most pedig itt vagy és ideje lenne felnőnöd és nem gyerekesen viselkedned, mert holmi átszervezés dühít…. – Lépek egyet felé. Az állati felem is kihúzza magát és metsző tekintettel figyeli a nőstényt.
- Nimr-Ra lettél és mint királynőnek vannak másféle kötelezettségeid, nem csak az orvosiban való parádézás… de választhatod a könnyebb utat is, de abból élve nem kerülsz ki… tehát befejezed végre a picsogást és teszed, amit tenned kell… vagy…? – Szegezem neki és már kipillantottam a fogaimat is, amik nem emberi formájúak. Képes vagyok részleges váltásokra, mint a fogak, karmok, amik emberi kezemen nyúltak meg. Kezdem elveszteni a hidegvéremet. Rohadt fáradt vagyok, minden vágyam épp az alvás és könnyen szakad nálam a cérna.
Vissza az elejére Go down
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyKedd Ápr. 21, 2020 11:37 pm


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image] Kezd bosszantani, hogy gyereknek néz. Még akkor is ha pofán ver a valód kora. Feláll a hátamon a szőr a gondolatra, hogy még is mennyi olyan nő fordult meg az életében mint én. Eszközök valamilyen cél elérésére, nem igaz? Magamat ennél sokkal többre tartom vagy tartanám ha nem vágna ugyan úgy arcba minden egyes alkalommal a vonzalmam irányába, mint a kora. Néha elfelejtkezem róla, néha képes vagyok gondolkozni, ahogyan az egy tanult nőhöz illik. A macskám hibája ha ember lennék nem nyomának ennyire el az ösztönök.
- Még a klinikán nem úgy tűnt, hogy apróság a falkád tagjának élete.- Ő akart alfa lenni, megtehette volna, hogy nem áll az élre de még is. Sajnos ez következményekkel jár és neki is áldozatokkal. Még ha úgy is viselkedik, mintha mindenek felett állna.
A lusta macska egy pillanat alatt éled fel a levegő sűrűbben áramlik a tüdőmben, ahogyan élénk kék macskás szemeit rám szegezi. Nem mozdulok mert éppen beleálltam egy konfliktusba, s bár nem keresem az ilyen helyzeteket de van mit letisztáznunk egymással már az elején. Bár tudom, hogy nem vehetem fel vele a harcot nem is akarom, viszont neki kell az együttműködésem. Ő is tisztában van azzal, hogy bárkit elnyomhat a falkában, de ha igazi együttműködést akar, akkor ahhoz szüksége van rám. Pontosan tudja mekkora a befolyásom és a szavam azt hiszem ezért is választott azon felül, hogy szerintem nem létezik olyan pillanat amikor ne kívánnám ha egy légtérben vagyunk. Most is csak nehezen tudok elvonatkoztatni attól, hogy meztelen felsőtesttel lép felém, erőtől duzzadva... figyelmen kívül próbálom hagyni, hogy mennyire iszonyatosan szexi és ez nagyjából sikerül is bár az agyam egy kis zuga lüktetve dobogva súgja ha el is felejteném.
Macskám készenléti állasban figyeli a hímet, felborzolódik a hátán a szőr, ahogyan nekem is minden szál égnek áll.
- Tisztában vagyok a helyzettel. Ne nevezz gyerekesnek azért mert fontos számomra az emberi élet. Ezért lettem orvos. Igen dühít az átszervezés nem azért mert munkát igényel hanem mert a képembe vágod. Talán ha időben tájékoztatsz sőt nem talán hanem biztos átszerveztem volna magam és nem dühítene ennyire. Azt mondtad, hogy Nimir-Ra kell és nem egy báb. Ha így van akkor ne is kezelj egy ostoba bábúként. - Nem kívánom feldühíteni ennél is jobban éppen ezért igyekszem a legsemlegesebb, tárgyilagosabb és tisztelettudóbb hangomat elővenni ami csak létezik egyébként ez jól is megy. Nap mint nap krízis helyzeteket oldok meg, olyan emberekkel kommunikálok akik valamiért feszültek vagy aggódnak esetleg sokkosak.
- Nem kell nekem feszülni anélkül is tisztában vagyok az erőddel. Csak azt értsd meg, hogy most úgy forgatod fel az életem, hogy láthatóan ki is zársz belőle. Ha valamit akarsz ne tényként közöld, hogy ez van és kész, hanem szólj előre és hagyd, hogy megoldjam a magam módján...- Úgy is megteszem amit kér ha nem ütközik nálam morális problémákba ezt tudhatja. Megérinteném olyan nagyon viszket az ujjam, hogy megsimítsam, hogy őt nyugtassam vagy magamat. De nem vagyok ilyen viszonyba lehet, hogy soha nem is leszünk talán jobb is lenne nekem mert legalább addig a józan eszemnél vagyok és nem teljesen a hatása alatt.



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Darius

Darius


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2014. Jul. 12.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyKedd Ápr. 21, 2020 11:53 pm



Seraphina


[Only admins are allowed to see this image]
Sosem leszek olyan mint ő. Én ahhoz már túl sokat éltem. Több élet van a hátam mögött. Több személyazonosság. valahol talán elvesztettem a darabkáimat és már én sem tudom ki voltam, akkor amikor megszülettem. Azokban az időkben a nyelv is más volt. Minden. Nem tudom milyen embernek lenni. Sosem voltam az.
Vállam megvonom. Számított akkor az az élet. Eszköz volt. Megtette a magáét a gyalog.
-Ha majd annyit élsz mint én, ezek csak homokszemek lesznek számodra is… - Valamivel higgadtabban folytatom a párbeszédet és kevésbé kezdek fenyegető lenni. El is felejtettem milyen az ha van egy egyszerű életed, csak az az egy. Talán ezért is érdekes ez a kis cicuska nekem?!
-Tudod az élet korántsem tervszerűen alakul. Jön és megy, improvizációra kényszerít és alkalmazkodni kell. – Közlöm vele, a mérgem már elszállt. Amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan lebbent tova. A fáradtság nagy úr. Darcia sokat kivett belőlem. Egyébként, kész csoda, hogy még a talpamon vagyok és nem alszom. Macskás mozdulattal, emberi formában dörgölöm a képem az övének és szagolok a hajába.
-Sosem voltam ember, Seraphina.. ne is kezelj úgy… - jegyzem meg neki, a fülébe súgva és finoman bele is harapok. Én aludni fogok és magammal fogom vinni. Képtelen vagyok már gondolkozni.
-ne húzz fel, nem akarok gondolkodni a következő pár órában.. – Dög lusta vagyok, aludni vágyom, ébredés után meg rá. Pont.


Vissza az elejére Go down
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptySzer. Ápr. 22, 2020 2:31 am


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image]
- Elég kicsi a valószínűsége, hogy ez megtörténik.- Most mondta el, hogy mennyi idős. Nem tűnik reálisnak a gondolat, hogy én ennyi ideig koptassam az éveket. Bele sem merek gondolni, hogy mennyi minden lehet mögötte.
Jóval higgadtabban folytatja mint eddig ami arra utal, hogy még sem vagyok annyira béna ami a kommunikációt illeti. Bólintok a szavaira, hiszen nyilván valóan igaza van. Nem vagyok benne jó, mármint a munkámban nagyon jól tudok improvizálni, de szeretem megtervezni  a dolgaimat és szeretem ha minden úgy is alakul, ahogyan én azt szeretném. Ettől vagyok tudatos és határozott ezért követnek a többiek...
Dörgölőzése meglep és önkéntelen lazulnak el a tagjaim, hunyom be a szemeimet és élvezem a hozzám simuló bőrét, macskám a hímhez lépve neki dörgöli a pofáját, lesimul a szőre és törleszkedve igyekszik a hím kegyeibe férkőzni, ahogyan mindig a kis ribi. Fülembe csíp én meg akaratlanul sóhajtok fel hozzá simulva. Nekem is szükségem van az alvásra de rohadtul. Ólomsúlyként nehezedik rám az alváshiány.
- Lehet, de a falkának szüksége lesz az emberibb feledre. - Ami nem olyan, mint egy vámpír nem rideg és számító. Mert tudjuk a vámpírok számokban gondolkoznak, az a lényeg nekik, hogy megérje a fáradság. Ha nem éri meg akkor nincsenek se érzelmek, se kegyelem egy csipetnyi együttérzés sem.
- Majd igyekszem. - Orromat a nyakába fúrom és amennyiben elindul megyek utána. Nem akarok másik szobában aludni, hosszú évek óta meleg testre vágyom magam mellett és hosszú órákra amit alvással töltök. Be kell, hogy ismerjem a gondolat, hogy holnap nincs dolog most igen csak vonzó a számomra. Nem szokásom elengedni a gyeplőt, hosszan megpihenni vagy másra bízni magamat, de ma és holnap pontosan ezt kívánom tenni.



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Darius

Darius


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2014. Jul. 12.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptySzer. Ápr. 22, 2020 3:01 am


Seraphina


[Only admins are allowed to see this image]
- Akkor… most nincs miről beszélnünk tovább. Vár az ágy és a párnák… Seraphina… - Mondom neki, már csukott szemekkel, hogy utána lustán kinyissam azokat és szépen elinduljak. Húzom őt is magammal- Fáradt és egyre kimerültebb vagyok. Pihennem kell, különben másodpercek alatt vesztem el a türelmemet. Ami nem fog jóra vezetni. Nem kell még egy olyan falka, amit rémuralmam alá hajtok és lassan eltűnnek belőle a falkatagok. na nem emigrációval. A fő hálóhoz megyek, az ajtaja nyitva. Királyi méretű az ágy, amin több ember is elfér. A falka ha összejön és együtt alszik. Most kettőnknek fog kényelmet okozni. A napellenző nincsenek lent, had süttessem magamat a napon. Az üveg UV szűrős, lebarnulás nem lesz, csak fénnyel való töltekezés, mint ahogy a macskafélék azt szeretik.
Ha nem megy magától, akkor lökőm, ha megy, akkor én is elnyúlok az ágy közepén és innentől nem óhajtok megmozdulni, csak ha valaki megzavar, de az már az életével fog fizetni.
-A korom tabu. Hallgass róla… ha jót akarsz… - Súgom még neki oda. Darcia és én titkoljuk erőn, korunk és hatalmunk. Még.

Vissza az elejére Go down
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptySzer. Ápr. 22, 2020 9:08 pm


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image]Már attól, ahogyan kimondja a teljes nevemet megborzongok. Milyen érdekes, hogy más akkor szokott teljes nevet használni, hogyha haragszik ellentétben vele. Úgy hiszem szereti a nevemet mert olyan sokat mondogatja. Mások hosszúnak találják és mindenki vagy a vezeték nevemet használja vagy a rövidítést. De ez tetszik. Húz magával és én megyek, nem tudom, hogy az ő fáradtságát veszem át, vagy pedig egyszerűen csak eljutottam oda, hogy ólomsúlyként nehezedik rám az elmúlt napok alváshiánya. Meglátom az ágyat és nem kell kétszer kérni, hogy belemásszak. A nap sem zavar legalább ad egy kis meleget. Kikapcsolom a melltartómat, hogy kényelmesebben tudjak aludni, kihúzom a ruhám ujján keresztül majd egyszerűen az ágy mellé ejtem, hogy aztán Darius mellé heveredjek arcomat a vállába fúrva anélkül, hogy ráfeküdnék bár szívem szerint teljes testemmel rátekerednék. A macskámnak nincsenek ilyen gondjai ő azonnal a hímhez heveredik amilyen közel csak tud sütkérezve a melegében. Szavai hallatán fáradtan felsóhajtok.
- Na erről beszéltem.Nem kellett volna hozzá tenni a fenyegetést. Anélkül is értem.-Már fél álomba motyogom az orrommal a vállában, hogy minél mélyebben tudjam beszívni az illatát. Nem érdekelnek jelenleg a hatalmas különbségek és ami bosszant benne, hiszen annyira jó érzés az illatával eltelve hozzá bújva elnyúlni a melegben.



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Darius

Darius


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2014. Jul. 12.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptySzomb. Ápr. 25, 2020 11:40 pm


Seraphina


[Only admins are allowed to see this image]
Nem érdekel, mit magyaráz. Egyszerűen már nem érdekel! Csak leteszem a fejemet és alszom. Semmi más nem érdekel innentől. Én tudok napfényben is. Fáradt vagyok. Legalább a Nap melegíti a hátamat. Jobb mint bármilyen takaró. Órák telnek el, a Nap már elvonul a szoba irányából és fázni kezdek. Takaró után tapogatok és magunkra rántom, őt meg közelebb húzom. Jó az illata és kell a testmelege is. Még pár óra eltelik mire felnyílnak a szemeim és hatalmasat nyújtózom. Még mindig dög lusta macska vagyok. De felkelek és elmászom a zuhanyzóig. Majdhogynem forró vízzel melegítem át magamat. Utána kisurranok a szobából, a dokit hagyom még aludni. Kaja kell. Pótolnom kell az energiát amit Darcia kivett belőlem. Szóval, kb a hűtő felét bezabálom. Elfogy vagy két liter tej is. Nem az amihez szoktam, de most megteszi. Utána vissza fel az emeletre, már emberibb a színem ahogy megnézem magam a tükörben. Mesteremhez szólok a metafizikai téren keresztül. Váltunk pár mondatot, mielőtt visszamennék Seraphinahoz. Szabad kezet ad. Kitűnő. Akkor egyszerűbbre vesszük a figurát.
Hangtalanul közlekedek, visszacsúszok az ágyba, ha még ott van. Kellemes meleg vacok fogad ott még mindig. Döglésre csábító. Nyakába szagolok bele. Hmmmmmm……Nyakába harapok bele, na nem nagyon, csak finoman. Alfa a falkatagját… Közben meg vasmarokkal megtartom és magamhoz húzom… kezdjünk bele…. .


Vissza az elejére Go down
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptySzer. Ápr. 29, 2020 5:51 am


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image]Nem tudom, hogy mikor aludtam utoljára ennyire mélyen. Általában többször felébredek vagy mert zavar a fény, vagy pedig azért mert pisilni kell, szomjas vagyok nem tudok nyugton aludni. De ma igen, talán a kimerültség vagy a macskám ennyire nyugodt a másik jelenlétében a mellettem heverő forró test. Fogalmam sincsen, de szerintem meg sem mozdulok egész éjszaka. Álmodni viszont álmodom egy csomó hülyeséget. Dariussal meg a sosem látott hívó vámpírral nem mondom, hogy kellemetlen, de minden esetre azok a részek amikben vámpír is volt kifejezetten aggasztóra sikeredtek.
Szeretnék még órákat aludni lehet napokat is, de kellemes ébresztőben van részem. Orrának meleg érintésére macskásan elnyújtózom hümmögve lustán még az álomtól részegen. Míg nem fogai finoman a torkomra nem találnak. Kipattannak a szemeim s pillanatra össze rántom magam a nyakamat behúzva hiszen nem szoktam meg, hogy mással aludnék. Főleg azt nem, hogy ébresztgessenek éppen csak pár másodperc kell míg az utolsó ragadós maradékát is lesöpröm a tudatlanságnak és felfogom, hogy hol is vagyok és kivel. Oldalra billentem a fejemet felkínálva neki a torkomat jó falkatagként míg a macskám a hím álla alatt elhaladva dörgölőzik neki védtelenül hagyva a tarkóját. Megbénít a közelsége, nem tudok szinte semmi másra sem gondolni csak arra, hogy szikár teste az enyémnek feszül. Érzem minden négyzet-centiméterét, az összes kidagadó izmát. Nem telik bele sok s figyelnem kell, hogy ne kapkodjam a levegőt teljesen elárulva magamat.
- Hmm, neked is jó reggelt.- Vagy délután esetleg estét? A fene sem tudja, hogy milyen napszak van, de jó kávé függő lévén ölni tudnék egy igazi feketéért.
Beleszimatolok a levegőbe miközben ujjam végig simít a vállán, annyira széles háta van olyan, mint egy kőszikla felső nélkül. Megnyalom az ajkaimat, szívesen beleharapnék.
- Étel illatod van.- Hümmögöm lustán jó macska módjára. Felfoghatatlan hiszen tegnap még reszketve vágytam egy ilyen pillanatra most meg itt térdel felettem. Mintha nem is pár órája történt volna a nagy változás inkább ezer évnek tűnik. Én ugyan nehezen hiszem el, de a macskám úszkál a hím figyelmébe, nincsenek se gátlásai sem pedig fenntartásai a dologgal kapcsolatban a lényeg csak annyi, hogy jelenleg csak az övé a hím.



[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Darius

Darius


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2014. Jul. 12.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyHétf. Május 04, 2020 9:20 pm


Seraphina


[Only admins are allowed to see this image]
Lustán heverek még ott és a lépéseimet latolgatom. Mivel is kellene magamhoz kötni? Lássuk lássuk. Eléggé vágyódik már? Hmm.. mennyi is az idő? Ah!
Közelebb vonom magamhoz és újfent a torkát veszem célba, még a kezem az oldalán siklik végig. Játék ez, játszom az érzékeivel és a vágyaival. Azt akarom, hogy akarjon, hogy vágyjon rám, hogy vakon kövessen. Aztán pedig majd megadom neki a vágya tárgyát. De az nem most lesz, most még a szikrát csiholom benne. Ráadásul időnk sem lenne rá. A nap nagyrészét átaludtuk és közel van már az alkonyat is. Fel kell készítenem a Darciaval való találkozásra. A bennem lévő nagymacska, közvetlenebb. - Sörényes feje nyaka, hatalmas szemfogai, melyek kilógnak a pofájából. Mintázata rozettás. Fehér-ezüst alapon a fekete. Most mutatja meg igazán magát a nősténynek. Ősi dögök vagyunk mi, olyan időből, amikor nem voltak még utak a világban. csak a por, a fű…
Belecsíp a nőstény nyakába. Mosdatás kezdődik. Megjelöli magának a másikat, ússzon csak a nőstény macska a mi szagunkban. Én is ezt teszem éppen. Nyakába nyalok bele, megcsípem megint a bárt, közelebb vonom magamhoz, hogy szinte rám csavarodjon.
Majd csörög a vekker és mordulok egyet. Mennünk kell. Készülnie kell. Tanítanom kell.
-Ideje felkelni… -mordulok és eleresztem őt. Szemeim nem emberiek. Ezüstösen fénylenek, ahogy a macskafelemé is.
Kimászom mellőle az ágyból és nadrág után nézek.
.
Vissza az elejére Go down
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyKedd Május 05, 2020 12:08 am


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image]Minden porcikám érzékeli a jelenlétét habár a tudatom még valahol alvás és ébrenlét között lebeg. A testem még is hozzá simul s mikor végre felébredek éppen csak egy pillanat kell ahhoz, hogy felfogjam miért simul nekem egy forró test. Oldalra billentem a fejemet, hogy könnyebben a nyakamhoz férjen. A macska bennem élvezettel dorombol, ahogyan a hím illatával kezdi beborítani. Egy pillanatra én is megfeledkezem minden emberségemről. Hogy orvos vagyok, meg vannak elképzeléseim normális kapcsolatokról és amúgy sem vagyok az egy éjszakás kalandok híve. De most, hogy így reggel még a tudatom nélkül már ostromolja az érzékeimet inkább az állatias ösztönök kerekednek felül. Kellemesen görcsbe rándul a hasam a nyalintásra, meghullámzik a testem, neki nyomom a melleimet. Olyan rohadtul kívánom már és most a macskám is túl elégedett én meg abszolút elteltem az illatával, nyelvem alatt érzem a bőrének ízét, meg is nyalom a vállát. Lábamat köré tekerem, olyan közel húz, hogy szinte magába épít és én még többre vágyom. Halkan felsóhajtok, ahogyan a nyakamba csíp leszarom a dominanciát akkor is iszonyatosan jól esik, végig csiklandozza az egész testemet az érzés megborzongatva az érzékeimet.
Csörög az óra és hirtelen hideg lesz körülöttem a világ, ahogyan eltűnik felőlem. Ezüstös szemeibe nézek és kedvem lenne megkérdezni, hogy most viccel-e velem. A szagával rajtam képes ennyiben hagyni a dolgot.
- Hát persze...- Hangosan kifújom a levegőt, ahogyan elfordul és frusztráltan felülök az ágyban. Legszívesebben rákiabálnék, hogy hagyja abba a játékot, de felesleges harcokba nem megyünk bele. Helyette inkább felállok és elsétálva mellette lemegyek a konyhába. Kell egy rohadt kávé legalább ennyi örömem legyen a reggelben. Meg talán valami kaja bár a kávéval is kihúzom jó sokáig. Nem érdekel, hogy az ő háza ha itt aludtam akkor a kávé az enyém is sajnos ebben nem ismerem viccet.
Úgyhogy neki is látok a kávé főzésnek hátha legalább ennyi idő alatt egy kicsit vissza áll a szívverésem  és nem fogom úgy érezni magamat mint aki hoppon maradt. Közben néha megrázom a fejemet, ahogyan magamban némán morgok ezen az egészen, hogy már megint bedőltem neki és még csak fel sem róhatom...




[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Darius

Darius


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2014. Jul. 12.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyKedd Május 05, 2020 1:18 am


Seraphina


[Only admins are allowed to see this image]
A teraszra nyíló ajtó nyílik. Friss étel illata száll be. Odakint terített asztal várja. Friss péksütemények, hússzeletek, sajtok és gyümölcs. Frissen főtt kávé egy kancsóban. Szóval, nagyon főznie sem kell. A macska aki kikészített mindent, már el is párolgott onnan. Leballagok én is az emeletről. Mezítláb csak egy nadrágban. Nem figyelek éppen Seraphinara, máshol járok épp. Metafizikai vonalon csevegek a Mesteremmel. Az erő vibrál is körülöttem ennek hála. Kimegyek a teraszra és felkapok valamit találomra, abba harapok bele és sétálok még az utolsó napos folt irányába.
Ha pedig a cicus kijött visszamegyek hozzá.
-Szűk két órám van rád. Utána mész a mély vízbe. – Közlöm vele ahogy elveszek egy öblös csészést és töltök kávét magamnak és neki, ha még nem tette volna meg. A falka ma ki van utasítva a területről, Darcia ide fog jönni.
-Kezdjük az alapokkal. Húzd ki magad, állat fel, szemeket le. Ezt a durcás tekintete tüntesd el. – Kezdek bele már már gépiesen, ahogy a kávét emelem az orromhoz közelebb.
.

Vissza az elejére Go down
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyKedd Május 05, 2020 7:49 am


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image]Nem kell sem reggelit készítenem, sem pedig kávét főznöm. Ugyanis amint lemegyek azonnal megcsapja az orromat a kellemes aroma. És még sok minden más illat is, különböző reggeli csodák sorakoznak a teraszon. Persze nincs reggel sokkal inkább esteledik, meglepődöm, ahogyan sikerül felfognom, hogy bizony egy egész napot sikerült átaludni. Azonnal a kancsóhoz lépek és öntök magamnak egy nagy bögre kávét miközben önmagamat őrlöm belülről, hogy már megint milyen könnyedén rávetettem magamat a mézes madzagra amit elhúzott előttem. Még csak különösen erőlködnie sem kellett, rohadt bosszantó.
A forró keserű csodába kortyolok hagyom, hogy átmelegítse a csalódástól kihűlt testemet csak akkor nyitom ki a szemeimet amikor meghallom Darius lépteit, de mintha nem itt lenne hanem egész máshol. Követem a mozgását miközben érdeklődve figyelem energiája vibrálását.
Éppen valami reggelit nézek magamnak amikor megszólal, vissza fojtom a sóhajt ami kitörni készül belőlem és csak egy nem túl kellemes pillantást vetek rá.
- Darius nem vagyok gyerek akit arra kell tanítani, hogy tartja magát egy nő...Sajnálom ilyen a felkelés utána arcom, majd elmúlik.- Mormogom szinte foghegyről miközben egy kis sonkáért nyúlok. Elhiszem, hogy ő már órák óta esetleg ébren van, ahogyan azt is, hogy már reggelizett és fitten ébredt az új napra. Nos én nem nekem kell sajnos pár perc, hogy össze kapjam magam és ezt általában egyedül szoktam megtenni, mondjuk egy reggeli zuhanyzó alatt meditálással. Körülbelül három harapással tüntetem el a szendvicset. Mindig egyenes háttal járok és felemelt állal nem kell erről kiselőadást tartani hiszen orvos vagyok és nem is rezidens emberi életekről döntök nap mint nap. Van bennem tartás... komolyan nem látja? Behunyom egy pillanatra a szemeimet sóhajtok egyet, hogy nehogy valami olyat mondjak amit magam is megbánok.
- Kérlek adj öt percet egyedül és utána használható leszek... Mondjuk a tegnapi esti zuhany bepótlása idejére.- Felállok és elindulok a bejárat felé, utána még ehetünk taníthat, lehet kávé akármi, de azt érzem, hogy ezek után, felkelés után nem tudom elviselni a fennhéjázó stílusát. Megállok előtte egy pillanatra, hogy érezze nem ellene vagyok és nem is akarok dacolni az ilyesmiből már kinőttem. Csak szükségem van egy kis egyedül létre, nem kérek engedélyt, de arra várok mikor megállok, hogy elfogadja. - Ígérem sietek.- Egy kis hideg víz bizonyosan segíteni fog a helyzeten.





[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Darius

Darius


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2014. Jul. 12.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyHétf. Május 11, 2020 1:25 am


Seraphina


[Only admins are allowed to see this image]
-Viszont, nem sűrűn találkozol olyan vámpírral, aki jó pár emberöltővel előtted jár. – jegyzem meg neki és megnézem magamnak a reggeli kínálatot. Pizzákhoz való tányérra pakolok magamnak jó pár dolgot, amiben sok a kalória és kifogja tölteni a gyomromat. Éhes vagyok, még mindig. Bögrébe kávét. Aztán pedig leülök és intek neki is, hogy tegye ugyan ezt. Felvillantom előtte újfent az állati formámat. Ilyet nem láthatott. Sosem. Ősi párducok leszármazottja vagyok, az utolsó a fajtámból.
Intek, hogy menjen csak. Ha csak nem dermed oda, hogy az arcába vágtam, most, hogy éber a valóságot. Hóleopárd. De sokkal nagyobb, mint a mostaniak. Nyakán a koponyacsonttól a vállakig, csikók sörényét idéző szőrcsík fut, ezüstös és fekete. Ahogy az egész bundám, ezüst és fekete, mintám rozettás és nem foltos. Szemfogaim lényegesebben nagyobbak, pofámból kilógnak. Legyen mit emésztgetnie még zuhanyzik. Legyen az én titkom, hogyan voltam képes megvezetni korábban,. hogy nem ezt látta a nőstény sem, amikor találkoztak a metafizikai térben.
Zuhanyozzon, ha úgy tetszik, de remélem ezek után belátja, hogy lesz mit gyakorolnia és tanulnia. .
Vissza az elejére Go down
Seraphine Kein

Seraphine Kein


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2014. Jul. 13.

Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera EmptyKedd Május 12, 2020 2:53 am


Darius
"Az egyetlen módja annak, hogy megszabaduljunk egy kísértéstől, ha belevetjük magunkat."
[Only admins are allowed to see this image]- Igaz...- ÉS nem is akarnék önszántamból. Bólintok és éppen indulnék amikor megjelenik előttem Darius szörnyetege teljes valójában. A reggeli ébredéskor még szinte fel sem fogtam,hogy már nem azt a macskát látom akit eddig, hiszen felettem térdelt és ez nagyon jól bizonyítja mennyire el tudja terelni a figyelmemet. Most viszont pofán vág a látvány, ahogyan a mellette oly apró macskámat is. Francba, hogy mibe kevertem magamat pontosabban a vágyaim mibe hajszoltak bele. Átverve érzem abban a pillanatban magamat, ahogyan meglátom az ősi macskát. Sok mindent nem árult el, csak belerántott a terveibe. Ha egy kicsit is fegyelmezetlenebb lennék, mint amilyen vagyok most neki ugranék kiabálva, hogy még is mit képzel magáról. Helyette csak össze kaparom maradék kis önbecsülésemet és elindulok a zuhanyzó irányába. Út közben már szabadulok is meg a felsőmtől, elvégre öt percet ígértem és én tartani szoktam a szavamat. Nem bajlódom a hőfokkal, sőt most jól is esik a jéghideg permet, hogy egy kicsit felébresszen, hogy éberebb legyek. Ha már belekeveredtem ebbe az egészbe akkor legalább csináljam jól. Bár egyenlőre inkább érzem azt minden pillanattal, hogy mekkora hibát követtem el amikor belementem. Minek áltatom magamat azzal, hogy volt választásom?
Francba is nem igazán volt... Kiszállok a zuhany alól és meleg köntösbe bújtatom magamat, a hajamat hagyom vizesen, hogy majd magától száradjon meg csupán átdörgölöm, hogy ne csepegjen belőle a víz. Nem veszek fel semmit, nem kockáztatok úgy is bele akar majd abba is szólni, hogy mit vegyek fel előre látom ha már az amúgy is egyenes tartásommal is baja van. Veszek egy mély levegőt a tükörbe nézve mielőtt kilépnék a fürdőből. Elmémbe villan a tegnap esti lépcsős jelenet amiben tulajdonképpen megfenyegetett, hogy választhatom a másik utat is...
Kilépek mezítláb a fürdőből és megkeresem Dariust, sokkal frissebben és a fancsali arc is eltűnt amit felrótt nekem. Bár nem vagyok vidám azért azt nem lehet mondani. Töltök magamnak kávét, mert abból sosem lehet elég és pillantásomat az alfára szegezem.
- Készen állok. -Mindenre ami azt illeti csak legyünk túl rajta ha már szükséges.





[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Darius & Sera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darius & Sera   Darius & Sera Empty

Vissza az elejére Go down
 
Darius & Sera
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
In The Darkness :: Város környéke-
Ugrás: